Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az első clostys hónapban sikerült a babaprojekt,ikrekkel lettem várandós,aztán egy hajnalban begörcsöltem és kórházba kerültem.Kiderült,hogy a gyógyszer miatt 11cm-es ciszta lett bennem ami megcsavarodott,azonnal megműtöttek,napokon keresztül próbálták a terhességet gyógyszeresen fenntartani,sikertelenül,elvesztettem a babákat.2 héttel a misseb ab után olyan nyúlós folyásom volt,a saját orvosom 2 hetet mondott a szextilalommal kapcsolatban,így a férjemmel együtt voltunk védekezés nélkül.Ma van 5 hete a műtétnek,mensinek nyoma sincs még.Szerintetek újból babás lehetek?Nem mertem még tesztet csinálni a csalódás miatt.Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 5. 14:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazából annyi tünetem van,hogy néha fájdogál a derekam meg szurkál lent a hasam mintha megakarna jönni és viszket a mellem, más nem.
2019. nov. 10. 09:31
 12/18 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked! Mikor tervezed a dokihoz menetelt? Én mára voltam kiírva,de őrömmel tölt el hogy láttam a pózi tesztedet!
2019. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

És itt a ma reggeli eredmény (harmadik)


[link]

2019. nov. 12. 07:36
 14/18 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!
2019. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Itt is gratulálok :)
2019. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia , voltal mar orvosnal? mindnen rendben van?
2019. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sajnos Mola terhességet állapítottak meg.Magzatot nem láttak csak egy kóros méhlepényt,ezért szerdán eü. küretet kellett elvégezni.
2019. nov. 17. 10:06
 18/18 anonim ***** válasza:
Borzasztóan sajnálom!
2019. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!