Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusznál milyen mélyen...

Abortusznál milyen mélyen altatnak?

Figyelt kérdés
Missedab-om lesz és félek az egésztől. Itt mennyire mélyen altatnak, lehetséges hogy felkelek?

2019. nov. 19. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nem is szoktak altatni, de nem akarlak megrémíteni.
2019. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Magyarorszagon altatnak, ugy olvastam itt. En romaniai vagyok, csak helyi erzestellenitot kaptam, de kb azonnalattak is hozza, nem is vartak meg, hogy elzsibbadjak, mindent ereztem. Fajt, de konnyek kozott valahogy kibirtam. Mutet utan kezdtem el kabulni, amikor atvittek a szalonba, de akkor mar persze nem volt szabad elaludni :/
2019. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Ha altatnak, akkor az rendes altatás és ha csak nem egy gyökér az aneszteziológus, nem fogsz felkelni. Altatás előtt alaposan kivizsgálnak, így elvileg nem fordulhat elő, hogy felébredsz.

De valóban megfontolando az első kommentje, nem biztos, hogy egyáltalán altatnak.

Ezt kérdezd meg a dokidtól.

2019. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Altatnak. Nem mélyaltatás, de nem fogsz közben felébredni, érezni sem semmit.
2019. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem a középkorban élünk és szerencsére nem is romániában (a második kommentre reagálva), a nem altatnak, azt jelenti, hogy bódítanak, és semmit nem fogsz érezni akkor sem, amúgy szerintem altatnak, de mivel csak pár percre, nem sok minden utóhatása lehet, olyan már nincsen magyarországon, hogy bármit érezzél egy műtét közben.
2019. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Missed ab-om volt. Altattak. Kaptam valami infúziót, rámtették a maszkot és onnantól semmire sem emlékszem, az első emlékem, hogy tolnak fel az osztályra. Utána még egy darabig kába voltam. Ez volt reggel, délután mehettem haza. (már szültem elötte). Fájni fájt kicsit aznap, de nem elviselhetetlenül. Másnap már szinte semmi.
2019. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 19. 14:58
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Aztan miert is lettem lepontozva? Mert Romaniaban volt missab mutetem?
2019. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Altatnak, méghozzá úgy, hogy maszkot raknak eléd.

Vagyis ez nem mély altatás, de semmire se fogsz emlékezni és szerintem kizárt dolog, hogy felébredj közben.

2019. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Narkozisnak hivjak.

Kismuteteknel ezt alkalmazzak

2019. dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!