Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerda reggel kell mennem a...

Szerda reggel kell mennem a korházba (missed ab) h mit csinálnak? Altatnak? Stb? 11 hetes

Figyelt kérdés
hogy csinálják?azt mondták h olyan mint 1 abortusz.3x szültem
2015. aug. 16. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Éhgyomorral kell bemenni, engem betoltak a műtőbe, igen mindenkepp altatnak. 15 perc se volt állitolag, nem emlékszem rá. Délután hazamehettem, nem volt lázam, darabos vérzés.
2015. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem előtte való napon volt vércsoportmeghatározás és EKG. Éhgyomorra bemész, felveszik az adatokat, elfoglalod a szobád. Mivel már szültél (gondolom hüvelyi úton), nem kapsz méhszájtágítót (én kaptam :( ). Besétálsz a műtőbe, elaltatnak és kb. 15-20 perc múlva felébredsz a kórteremben. Onnantól két óra fekvés. Ha minden rendben lesz (nem lázasodsz be, stb.), délutá/este kísérővel haza mehetsz.
2015. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de altatást h csinálják?nem kapok semmit elötte?mikor kelek fel?
2015. aug. 16. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
N eloszor beadtak fajdalomcsillapitot venasan, majd jott az altato szinten venasan es oxigen maszk az arcomhoz tartva, a mutoben felebresztettek h monden rendben ment, de azonnal vissza is aludtam...
2015. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!