Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek milyen mellékhatásai...

Kinek milyen mellékhatásai voltak a clostybegitől?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 09:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
6os :) szívből gratulálok! Bízom benne, hogy nálam is lessz hatása!
2020. jan. 19. 12:08
 12/20 anonim ***** válasza:
Köszi! Ne izgulj, a mellékhatás nem zárja ki. 6. válaszoló
2020. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért függne már össze a mellékhatások megjelenése azzal, hogy csinál e peteérést vagy sem?
2020. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Őszintén nemtudom, bogarat ültettek a fülembe, mindig megfogadom, h nemhalgatok senkire sem, de persze nemsikerül! Lehet már a sok kudarc és az elkeseredés miatt próbálok kapaszkodni dolgokba! 3babát vesztettünk el és parázok mindentől! Az összes létező vizsgálat megvolt azért is kaphattam meg a clostyt amíg nemderül ki valami addig a dokim nem engedte! Szóval holnap pöttyökkel a mellkasomon megyek dokihoz és bízok benne, hogy ennek ellenére jól alakulnak a dolgok! Nemvárok az első hónaptól csodát, de egy peteérésnek nagyon örülnék!
2020. jan. 19. 13:09
 15/20 A kérdező kommentje:
Megfordult amúgy a fejembe, hogy elég sok mindent szedek és nemszabadott volna! Méhpempő, gravida, myo-inozitol és c-vitamin, megkellett volna beszélnem az orvosommal ez igaz, de ki gondolna ilyenre hiszen ezek vitaminok és amióta a méhpempőt és a myo inozitolt szedem jobb a közérzetem is!
2020. jan. 19. 13:12
 16/20 RiaRia87 ***** válasza:
Szia!Nálam nem volt semmilyen mellékhatása, 3hónapig szedtem.Amíg szedtem, volt peteérésem minden hónapban. Harmadik hónapban összejött a babó :) Jövőhétre várjuk a kislányomat. Nekem csak méhpempőt és inofolicot ajánlott az orvos amit szedtem is. Sok sikert és kitartást
2020. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nemtudom olvassa-e valaki! Elmentem magán bőrgyógyászatra szó szerint bepofátlankodtam, mert már nagyon ideges voltam, hogy mik lehetnek ezek a kiütések! Nem a clostybegitől se nem vitaminoktól van hanem rózsa hámlásom van, sose hallottam erről, annyit mondott, hogy most ne próbálkozzunk egy havi clostyt hadjunk ki, mert sajnos most a gyulladás miatt nem kizárt, hogy a hatását befolyásolhatja! Egyrészről megnyugodtam, hogy nem a closty de másrészről telnek a hónapok és engem elkerül a szerencse...
2020. jan. 25. 12:14
 18/20 anonim válasza:
Nagyon fontos, hogy ne görcsölj, akadályozod a peteérést és a megfoganást is. Nyugodj meg, ez a legfontosabb. Én is szedtem, de nem volt semmilyen komolyabb mellékhatása. Viszont nem lehet túl sokáig szedni, úgyhogy lazíts!
2020. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sikerült kedves kérdező ?
2020. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szia 😊 sajnos még nem, még ezt a hónapot ki kell hagynunk, mivel még egy két kiütés van rajtam! Jövő hónaptól beleadunk mindent!
2020. febr. 16. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!