Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Fura a menstruációm, mi...

Fura a menstruációm, mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

9én kellett volna megjönnie, rendszeres 28 napos a ciklusom erős görcsökkel és nagy alvadt vér darabokkal, 5 napig szokott tartani ebből az első 3 nap durván erős és napi 4-5 flektorral bírom, hajnalban pedig forróvizes kádban éjszakázom ugyszint flektorral. Évek óta így van sajnos . Na de most .5.én elkezdtem barnázni és görcsölni egésszen 8.aig (sosem volt még menstruáció elött barnázásom) 8.a este rendessen megjött a menstruációm vagyis azthiszem, de nem olyan brutál görcsökkel mint szokott és nem brutál alvadt vérrel, viszont a szaga is megváltozott.

Volt így valaki?ha igen mi volt vele?

Nem, nem megyek nőgyógyászhoz sem sürgösségire mert nem foglalkoznak velem, folyton csak azt nyögig hogy ez normális, de tudom hogy nem..


2020. febr. 9. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A stressz okozhat ilyet. Ne stresszelj.
2020. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Érdemben nem tudok tanácsot adni,viszont gyógyszertári asszisztensként igen.

1. Sürgősen felejtsd el a flector por ilyen szintű fogyasztását. Nemtudom mit dolgozol de örülj ha nem estél eddig össze,ez a gyógyszer ugyanis máj-vese panaszokat,nagy dózisban ájulást,sztrókot okozhat.

Maximum napi 4 javasolt.

2. Nőgyógyászati vizsgálatkor nem beszéltél a dokiddal esetleg fog.gátló szedéséről?

2020. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot de sajnos más nem használ anélkül pedig nem bírnám, többször voltam ezzel a panasszal sürgösségin, nőgyógyásznál és a háziorvosomnál is, mindenki a fogamzásgátlót ajánlotta de babát szeretnénk egy ideje már egyébként többnyire ülőmunkát végzem heti 5x 14 órát. Fizikailag nem megterhelő ha csak nem kapok épp árut :)
2020. febr. 9. 20:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából a mondandóm második fele a lényeg, mert ezt úgymond "megszoktam" így már annyira nem foglalkoztat most csak az zavar hogy ennyire hirtelen megváltozott a menstruációm.. évek óta ugyan olyan volt most teljessen más.
2020. febr. 9. 20:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Lényegében: 4 nappal elöbb jött meg,többnapos barnázással kezdődött, nem brutálissak a görcseim,görcsölök 5.e óta folyamatossan de nem annyira hogy tömjem magam gyógyszerrel... ésnem nagyok az alvadt vér darabkák.
2020. febr. 9. 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Porbalj E vitamin szedni. Ugyanígy voltam . Állandóan gyógyszerekkel éltem napokig menszesz alatt. Miota szedem az E vitamint egyáltalan nem fáj. Max 1 szem nospat szedek be első nap .
2020. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én most ezt a részét kicsit háttérbe szorítanám inkább arra lennék jobban kiváncsi hogy mi történhetett vagy mi lehetet az oka annak hogy most más, nem olyan fájdalmas, nem olyan görcsös, nem olyan nagydarabos, és hogy ennyivel elöbb jelentkezett és az hogy barnáztam elötte.
2020. febr. 9. 22:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Csináltál terhességi tesztet?
2020. febr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, hónapok óta tesztelgettem de már nem akarok csalódni.. így nem. A tegnap éjszakám kegyetlen volt és teljessen máshogy görcsöltem mint eddig.. most úgy éreztem mintha a köldökömtől lefelé tépték volna ki a belem. Most nem csak a méhemnél voltak erős görcseim.
2020. febr. 10. 11:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Éjszaka felkeltem 1 órakor mert nagyon erős görcsöktől szenvedtem elmentem fürdeni reggel 5ig ültem a kádba, ekkor elmult a görcs.. elmentem dolgozni es reggel 6 után már semmi nem jött egy csepp sem. Tehát az 5 napos menstruációmból lett 8.-a estétől 10.-e reggelig tartó 2 napos.
2020. febr. 10. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!