Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Úgy érzem, hogy a férjem...

Úgy érzem, hogy a férjem haragszik rám, amiért elvetéltem. De nem akarattal tettem. Mit tegyek? Ebbe bele fogok őrülni.

Figyelt kérdés

Mentem lefele a lépcsőn és megcsúsztam, beütöttem a derekam. Spontán vetélés volt.


Mióta hazajöttünk a kórházból, nagyon távolságtartó lett velem szemben. Úgy érzem, hogy haragszik rám, mert elvetéltem.

Ígyis mindennap sírok, amit tetéz, hogy állandóan elmegy itthonról sétálni, vagy a munkatársaival találkozni. Ilyenkor mellettem kellene lennie, de nincs itt sosem. Próbáltam már vele beszélni erről, de csak kiabál, és kihátrál a kérdéseimtől.


2020. febr. 15. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Elgondolkodnék rajta,hogy érdemes e vele maradni...
2020. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Távolról nehéz okosat mondani. Az én férjem is rosszul reagált a vetélésre. Elment cigit venni, pedig évek óta nem gyújtott rá, meg kicsit úgy kifordult magából. Egyszerűen csak nagyon megviselte. Nem írod, a te férjed mióta ilyen, de nem lehet, hogy nagyon szomorú miatta, csak nem képes beszélni az érzéseiről, és emiatt kiabál meg nem válaszol?
2020. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem hinném, hogy rád haragszik


Gyászol..


Sajnos ilyenkor nem tudod megmondani, hogy szerinted veled kellene legyen, mert neki is valahogy fel kell dolgoznia.


Nagyon sajnálom

2020. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy eséstől elmegy a baba, akkor nem biztos, hogy amúgy megmaradt volna. Én is estem el kora terhesen, de lila folton kívül nem volt baj. Nálad lehetett akár más gond is, ami még nem derült ki, de semmiképp sem a te hibád.

A férjed talán így dolgozza fel. Nem mondom, hogy jól teszi, de mindenki másképp csinálja. Próbálj beszélni vele ezekről egy nyugodt pillanatban, ne csak magadban sírj, talán felfogja ő is, mit élsz át.

2020. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, sajnos saját tapasztalatból tudom, hogy férfiként is nagyon nehéz ezt feldolgozni. Amikor velünk történt ez, ráadásul pont akkor vesztettem el a munkámat is, borzasztóan megviselt az egész. Én a sportba menekültem, éjjel nappal futni jártam, aztán egy idő után rendbejöttem lelkileg. Adj neki időt, jobb lesz majd, meglátod.
2020. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Neki ugyanúgy elment a kisbabája, mint neked. Gyászol.
2020. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem is gyászol. Mi nők azt hisszük ilyenkor azért van a férfi, hogy a mi lelkünket ápolja. De az az igazság, hogy az övek is ápolásra szorulna, amit mi magunk sem ismerünk el. Szerinted is neki melletted kene lennie. De neki is fel kell dolgoznia. Nem hiszem, hogy téged hibáztatna. Csak egyszerűen meg kell birkóznia az érzéseivel és emellett most nem tud a tieiddel foglalkozni.
2020. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi elvesztettünk egy babát. A férjem is gyàszolt. Szenvedett. Nem rám haragudott hanem az egész világra. De mivel férfi nehezére esett beszélni róla, amúgy is lelkileg zárkózott típus. Feldolgozta, helyreállt.
2020. febr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg ha igy viselkedik akkor önző.Mondd el neki hogy mit erzel ha arra se reagal normalisan akkor nagyon gyerekes.
2020. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!