Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szombat reggelre sajnos...

Szombat reggelre sajnos elvetéltem 6 hét 5 napos volt a magzat. Miért szurkál azóta a hasam? Volt valakinek ilyen vagy ehhez hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szombaton az ügyeleten azt mondták, hogy nem szükséges művi befejezés. Reggel mikor pisiltem, egy kisebb tojás méretű kocsonyás alvadt vérszerű távozott belőlem, sajnos mint kiderült maga a magzat volt a burokkal együtt. Az ultrahangon már nem lehetett látni a magzatot, mindenre azt mondta az orvos, hogy rendben van. Nem kaptam semmilyen gyógyszert vagy vitamint. Azóta vérzek, amit tudok, hogy normális, mert tisztul a szervezetem. Igaz ma már csak barnázásnak mondanám inkább. Viszont tegnap óta szurkál a hasam. Ez normális? Az orvosomhoz csak 2 hét múlva kell mennem.

2020. jan. 15. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Meregesd a lázad, nem ijesztgetni akarlak, nekem is azt mondták nem kell a művi befejezés, utólag kellett, mert nem megfelelően ürült a méhem és elfertozodott. Először egramm cseppeket kaptam mert nem akartak kaparni, majd öblítés is volt, végül csak műtöttek, mert sehogy nem volt jó. Szintén hasi fájdalmakkal kezdődött, de én lázas is voltam mellé.


Nem tudom a szokványos vetélés is jár e hasi szurkálással, de szerintem igen, viszont az intenzitása más lehet.


Esetleg hívd fel a dokidat ha bizonytalan vagy.

2020. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És neked mennyire fájt, szurkált a hasad? Mert nekem a legenyhébb menstruációs fájdalomtól is kevésbé fáj, szurkál.

2020. jan. 15. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát annyira fájt hogy nem tudtam kiegyenesedni
2020. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A te fajdalmadat normálisnak mondanám. Pihenj sokat, c vitamin, magnézium és b vitamin bevitelre figyelj


És nagyon sajnálom a történeteket, de fel a fejjel, a következő terhességem nekem is sikeres volt, reméljük neked is az lesz ❤️

2020. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Örülök, hogy nektek sikeres volt a következő terhesség! Bízom benne, hogy nálunk is így lesz!

2020. jan. 15. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

7+2nél vetéltem. Szintén magától kitisztult.

Nekem is szurkált még, sőt a következő ciklusokban néha görcsöltem is peteérés környékén.

Nálam semmi gond nem volt. Elmentem a dokimhoz, de azt mondta minden rendben van.

Vetélés után 8 hónapoal sikerült teherbeesnem ismét.

2020. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!