Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kiirtam egy kerdest 1 hettel...

Kiirtam egy kerdest 1 hettel ezelott. Ez milyen verzes lehetett?

Figyelt kérdés

Szombaton ejjel szeretkeztunk a ferjemmel , de nem az elso percrol huztuk a gumit, hanem parat “lokott” es csak kb 2 perc után. Sajnos nem fejlodott tovabb a maguat ezert 11 hetesen kerult sor a megszakitasra, megbeszeltuk h egy kicsit hagyjuk a baba projektet mert megviselt mindkettoket, tehat most nem mernék ujra terhes lenni. Ettol lehetek az? Ha elmegyek venni LH tesztet az kimutatja, hogy most van e peteeresem? Nyilvan csak elovaladek volt, es tudom h abba is lehet sperma, de ez nagyonkeves esely ugye? Esetleg 72 oras tanletta?



Majd ma megjött 1-2 órara, estére el is múlt.

Fontos tudni, hogy nagyon sokaig barnaztam 3 hetig, illetve az elso 1 hetbe 2 napig darabos verzesem volt. Most akkor ez peteeresi verzes vagy esetleg beagyazodas? Már 6 hete tortent az missed ab.


2020. febr. 18. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kutya legyek ha értem. Nagyon zavaros, és átláthatatlan ez a katyvasz. Szóval. Most az a kérdésed, hogy egy távozott 11 hetes magzat után nem akartok gyereket, és egy szombati közösüléssel teherbe eshettél e, úgy hogy nem védekeztek rendesen, és nem tudod van e peteérésed. Mi azt honnan tudjuk volt e? És hogy egy 4 napja felelőtlen szexből lesz e terhesség...?
2020. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az elozo kérdesemet, amit 1 hete feltettem bemasoltam felulre.

Nyilván nem okozna nagyon nagy gondot ha terhes lennek, de oszinte leszek lelkileg mindkettonket megviselt, nem ereznem magunkat keszen erre, de ha jonni akar jojjon.. A mostani kerdesem az lenne, hogy mi lehett ez a mai verzes, amite azthittem, hogy megjott és el is mult par ora mulva.

2020. febr. 18. 20:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem 4 napja történt az aktus, azt 1 hettel ezelotti kerdesembol masoltam ki, tehat 10 napja tortent.
2020. febr. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!