Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Masfel evvel ezelott felkeltem...

Pokolka01 kérdése:

Masfel evvel ezelott felkeltem az ejszaka kozepen az oldalamon fekudtem nem birtam mozdulni probaltam felulni nem ment valami a hasamra forditott majd megemelt fel meter magasra utana visszadobott mi lehetett ez a leny miert tette ezt?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A jelenség neve alvásparalízis, nem sok ezoterikus vonást lehet benne felfedezni, bár nagyon ijesztő tud lenni.
2015. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat rendesen osszecsinaltam magam utana nem is aludtam es delbe masztam ki az agybol
2015. okt. 31. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Alvasparalizis, ausztrálutazas
2015. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon félelmetes tud lenni, de jobb ha utánaolvasol neten, hogy mi is ez, akkor könnyebb "feldolgozni", egyébként teljesen normális jelenség.
2015. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, nem kell megijedni tőle,sokakkal előfordul, normális. :)
2015. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as! Nem asztrálutazást akartál írni az ausztrálutazás helyett? Amúgy is az asztrálutazás olyan h a lelked más dimenziókban jár, míg a tested a földön van. Sztem is alvásparalízised lehetett, de az h felemelt fél méter magasra,az már kicsit furcsa.
2015. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, bocsi asztrál akart lenni. Ám nem feltétlenül, mert amikor tanulja az ember, állt. Azzal kezdi h saját teste felé emelkedik, s onnan nézi magát,majd egyre távolab megy. Persze nem tuti h ez volt a kérdezőnél, gyakoribb az alvasparalizis nyilván.
2015. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lélek nem csak más dimenzióban járhat. Ebben a dimenzióban is. A lélek oda megy ahová akar. Legyen az a szomszéd, iskola,munkahely, tájfold stb. Bárhová akár a holdra is. Nem törvényszerű h más dimenzióban lehet csak. Jövő,múlt is lehet.
2015. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem gondolnám, hogy egy alvás paralízis , olyat csinál ,hogy fél méterre felemeli a levegőbe és vissza dobja. A Mozdulatlanság oké talán de a lebegés nem. Más dolgok vannak itt.. Sokszor démonok is okoznak ilyet !
2015. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem álom volt ?
2015. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!