Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az iskolai gyakorlat miatt...

Az iskolai gyakorlat miatt elkellett mennem vervetelre.2hettel ezelott voltam. (1het mulva mar lehetett volna erte menni. Azt nem szeretnem elmondani most hogy miert nem tudtunk) Azt megneztek mar?

Figyelt kérdés
Szoval az eredmenyemet megnezte mar az orvos es felhivtak volna ha valami komoly bajom lenne? Vagy kizarolag akkor mikor mar ott vagyunk?

2016. ápr. 19. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy normális ember életének a része ez az alap szűrővizsgálat, a labor, évente illik megcsináltatni. Biztosan nagyon fiatal vagy, hogy már ebből is ekkora drámát csinálsz. Nem fognak felhívni bármi is van a papíron, de a legsúlyosabb betegségeket ki sem mutatja egy sima labor, úgy hogy nem aggódnék a helyedben, sok fontos dolgot kimutat, pl. cukor, koleszterin, egyéb dolgok, de nem kell azt hinni, hogy ha az rendben van, akkor teljesen egészséges vagy.
2016. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Mibe fogadjunk, hogy azon aggódik, hogy füvezett.. ne aggódj, azt nem nézik külön, nyugodtan mehetsz.
2016. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja megnézni az orvos magától. Kikéred a leletet és azzal mész a dokihoz.
2016. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat elkell szomoritsalak mert nem fuvezem nem cigizem es inni sem szoktam csak koccintok egyszer.:) Ha elmegyek 1honapban egyszer bulizni.15eves vagyok..:) Azert tettem fel a kerdesem mert azt mondtak hogy felhivnanak ha nagy baj lenne.Ha pedig annyira tudni szeretned valnak a szuleim eleg sok dolog ossze jott...Na ezert nem jutottunk el odaig.:)
2016. ápr. 19. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Gáz, hogy a szüleid, emiatt nem mennek el a leletedért, de hidd el nem valószínű, hogy bármi borzalom lenne benne, nem hívnak fel, valamikor rá kell venniük magukat a szüleidnek, hogy úgy viselkedjenek, mint a felnőttek és elhozzák a leletedet, bár talán egyedül is elmehetsz érte.
2016. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!