Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 19 éves vagyok és egymás után...

19 éves vagyok és egymás után kétszer vetéltem, lehet, hogy nem fogom meg tudni milyen anyának lenni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és már volt két vetélésem. Nem hinném,hogy ilyen fiatalon meg-e kellett volna történjen.. :(

Az első baba 8 hetesen ment el igaz csak petezsák volt nem volt bent baba és akkor nem is ilyedtem meg annyira, bár nagyon megviselt ez kb. 9 hónapja történt.

Sajnos a napokban meg történt a 2. Vetélésem 3 hónapos volt a kicsi

Nagyon megrázott és aludni se bírok a gondolattól,hogy talán nem fogom tudni kihordani a terhességet úgy ahogy kellene. :(

A párommal nagyon akartuk a kicsit és ahogy mindenki más bele is éltük magunkat.. mind kettőnknek nagyon nehéz.. :(


2020. márc. 28. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább orvossal kellene megbeszélni, hogy járjon utána, és segítsen. De nem sztk, magán, ha akarsz is normális eredményt. Érthető, hogy nagyon megviselt, de azért nem vagy elkésve sem semmivel.
2020. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmikepp se keseredj el ennyire.

Nekem negy vetelesem volt egymas utan, 8-12 hetes kor kozott, mindegyik esetben volt mar embrio szivmukodessel es megsem maradtak...

En a masodik utan elkezdtem a kivizsgalast, 2 evig tartott, mig valami konkret dolog kiderult, amire esetleg ra lehet fogni a vetelest, vegul igy otodjere sikerult.

Raadasul nekem idom is lenyegesen kevesebb volt, 34 eves voltam az elsonel.

De sikerult.

En a helyetekben elkezdenem a kivizsgalast (mondjuk nem pont most, mert most ha nem muszaj nem jarnek orvoshoz, laborba, stb).

2020. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már beszéltem magánorvossal és kb 4-5 hónap mulva elkezdjük kivizsgáltatni magunkat...

Jó lenne tudni az okát, ameddig nem tudjuk meg nem válalok be még egy terhességet :(

Félek, hogy ugyan így járok..

2020. márc. 28. 10:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Ez most a türelmesség ideje. Kitartás!
2020. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menjetek orvoshoz. Amúgy pedig türelem, az alapján, amit írtál, még simán lehet szerencsétlen véletlen az egész. Bízzatok a jövőben. Ha meg kiderül, hogy tényleg nem lehet, akkor el lehet gondolkodni az örökbefogadáson... Addig is próbáljatok meg lazítani, és csak egymásra fókuszálni. Hallottam már olyanról, hogy miután a pár föladta a babaprojektet, a nő azonnal teherbe esett. Sok szerencsét kívánok!
2020. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek pontos j-vel szoktak megijedni :)
2020. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Én is elvetéltem 19 évesen,majd 21 évesen is.

Ugyan így éreztem, mint te, hogy talán én sosem fogok tudni egy babát kihordani és megszülni.

Erre itt vagyok 22 évesen és 33 hetesen 🥰

Szóval tudom, hogy nehéz, de ne keseredj el, jönni fog majd ❤

2020. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fenét érdekel ilyen helyzetben, hogy az emberek pontos j-vel szoktak megijedni. Tényleg nagyon fontos ez most.
2020. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Egy kicsit jól esik egy kis lelki támasz :)

Remélem idővel nekem is összejön.

Bízok benne.

2020. máj. 6. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!