Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » November végén veteltem el....

Macsek12345 kérdése:

November végén veteltem el. És azóta nem sikerül teherbe esnem. Mit tegyek, hogy minél hamarabb jöjjön a baba?

Figyelt kérdés

November 7-én delrult ki , hogy terhes vagyok. Nagy volt az öröm. De nem sokáig tartott mert november végén spontán vetelesem volt. :(

Azóta próbálkozunk a párommal. Nagyon szeretnénk babát. Szedem a trimeszter 1-et azóta is hátha sikerül. A párom is szed férfi vitamint. Nagyon sokat stresszelek. Minden apróságon föl tudom húzni magam. Talán ezért nem sikerül?



2020. márc. 2. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly januárba vetéltem el,májusba pozit teszteltem.Én inofolicot ittam,napi 2 tasakkal.
2020. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom az is folsavban gazdag étrend kiegészítő készítmény. Hasonló a trimeszterhez.

Amennyi meg van belőle szedem. Aztán ki próbálom amit te ajanlottal. Köszönöm.

2020. márc. 2. 08:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is pont így vetéltem november végén, és májusban lett pozi a tesztem 🙂 szedtem vitamint stb, de aztán áprilisban meguntam, egyrészt elmentem egy kuvizs hogy tuti nem e szervi baj okozta a vetélést, másrészt, csináltunk a férjemmel egy listat mit akarunk még megtenni gyerek előtt. Nekünk nagy szerelmünk a magyarorszagi várak, így sorba eljartunk kirándulni. Ahogy elengedtuk a témát és elkezdtunk "élni" , akkor fogant meg a fiunk.

Ezt tanácsolom nektek is. Engedjétek el picit. Jönni fog, ha akar.

2020. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*kivizsgálásra mentem 😅
2020. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

December elején volt vetélésem. Nem akart jönni a baba. Májusban abbahagytam a vitamin szedés, aztán augusztusra új munkám lett.

Mire kezdtem az új helyen kiderült h terhes vagyok.

Kitaetás

2020. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én folsavat szedtem pluszban, vetélés után 1 évet vártunk az orvos fél évet javasolt. Utána első hónapban jött a baba. Sok erőt és kitartást kívánok !
2020. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást. Mára nem várom egyébként. :)
2020. márc. 6. 04:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia es mi lett?
2020. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!