Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » E hét szerdára vagyok kiírva...

E hét szerdára vagyok kiírva műtétre-missed ab, elhalt magzat miatt. Akinek volt már, leírná, h. mi történik (vizsgálat/műtét). Az altatás mennyi idő. Ill. mennyire fájdalmas mindez? Félek.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 10:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Éhgyomorra kellett mennem. Kaptam 1 szobát, meztelenre kellett vetkőzni, kaptam 1 lepedőt, amit rám terítettek. Elvittek tolókocsiban a műtőbe (bár tudtam járni de mindegy), majd felültem anyaszült pucin a műtő székbe. Leszíjazták a kezem, lábam. Kaptam az injekciót, utána se kép se hang. 10 percet voltam bent, azt mondta a férjem. Még a műtőben felébresztettek, nagyon kába voltam, annyit mondtam, hogy fent vagyok. Áttoltak a szobámba. Felvettem a halóruhámat. Volt betétem de igazából semmit nem véreztem. Aludtam egy kicsit, fájdogált a hasam, de nem vészesen. Egy erősebb mensihez hasonlítanám. 2 óra alatt teljesen kitisztult a tudatom. Késő délután hazajöhetettünk. Nem volt fájdalmam ezután, nem is véreztem. 6 hét múlva jött meg az első mensim. Ovum is volt a 6 hétben, éreztem, és a doki is mondta a 6 hetes vizsgálaton. 3 hónap kihagyást javasolt.
2020. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez kB mint az első.

Reggel bementem délután 2kor jöhettem ki.

Ha zárt a mehszaj akkor előtte kell bemenni mert kapsz tagitot, ha verzel nem kapsz semmit mert nyitva a mehszaj.

Kapsz haloruhat, infúzió, mutobe leszijjaznak kapsz gázt és se kép se hang. KB 10-15p és keltenek is. Én az első kB 20 percbe nem tudtam hol vagyok, utánna mint aki jó alaposan kialudta magát. Alig véreztem, 2kor haza engedtek kísérővel. Ennyi.

2020. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Atya ég!Köszönöm a leírásokat!Hát,úgy érzem megőrülök.Igen,tágítanak.Pucéran?Hát,még ilyen kiszolgáltatottnak lenni 😔 hihetetlen!
2020. ápr. 6. 14:15
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok.

Ha tagitanak az fájni fog :(

Igen puceron. Azóta szültem Császárral ott is puceron kell lenni. Én meg annyira izgultam és féltem hogy rajtam maradt a bugyi 😂 fel órát röhögött ott mindenki h buhyiba mentem szülni 🤷‍♀️😂

Amúgy : mindenképp menjen veled valaki mert nem engednek el egyedül. Meg szédülhetsz stb.

2020. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Jön értem a férjem,de a kórházba nem engedik be a járvàny miatt sztem.

Igen,olvastam,h.a tágítás nem kellemes🙄😔

Bocsi,nem akarok értetlenkedni,de egy köpeny/vmi sincs rajtunk a műtőben?Ott fekszünk Éva kosztümben😲

Nekem a doki azt mondta,h.menjek 7re a kórházba ott eligazítanak,aztán jön a tágítás és 12körül műt.Utána a 6órási vizitkor enged haza.

2020. ápr. 6. 17:10
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,nekem nem kellett pucéron lenni..egy kórházi elől belebújós hálóinget kaptam,azt meg külön kérték,hogy a zokni maradjon.. gondolom a lábszag miatt,nem tudom. :) ez Nyíregyháza volt.

Amúgy én utána véreztem, műtet utáni első pisilésnél is egy fél ökölnyi alvadtvér, de az ágyat,hálóinget is összekentem. Itthon is véreztem kb.4-5 napig,viszont nem fájt a hasam egyáltalán.

2020. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Papucsot,váltás bugyit,vastagabb betétet vigyél magaddal a biztonság kedvéért. Meg nedves törlőt, hogy rendbe tedd magad hazaút előtt. Nekem nem volt gusztusom ott zuhanyozni,inkább majd itthon,miután hazaértem.
2020. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A "zoknis story nagyon tettszik,megnevetettél😁.

Hát,tusolni nem akatok ott,mihamarabb haza akarok jönni.

Hálóinget is vigyek sztetek?

Jajj,olyan jó,h.írtok,így talán könyebb lesz,köszönöm! És az utcsó UH-t mikor csinálják/lesz vvétel?

2020. ápr. 6. 18:41
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Vérvételem nem volt. Uh-t nekem külön nem csináltak,csak mikor alapból kellett volna és ott kiderült,elhalt a magzat. Hálóinget vihetsz,de szerintem felesleges,ott adnak kórházit, amit összekenhetsz.
2020. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem hálóinget, igazából felesleges volt. Egy kényelmesebb mackó is megteszi. Én elsírtam magam műtőben, annyira féltem. Kérdezte is a doki, hogy miért sírok? Van valami baj? Mondtam, hogy nincs, csak nagyon félek. 😊 kérdezték a súlyom, az áltató miatt ugye a dózis nem mindegy. Sose mondtam még olyan hangosan, érthetően a súlyomat. Máskor 1 kicsit hazudok, hogy mennyi az annyi. Ott eszembe nem volt, féltem, hogy nem altatnak el jól, és fájni fog.

1. Voltam

2020. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!