Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 2 hónapja volt abortuszom, 6...

2 hónapja volt abortuszom, 6 hét szünet utáni első szeretkezés alkalmával ismét terhes lettem, cdinálnak ilyen kis idő után újabb abortuszt? Normális válaszokat várok, köszönöm. SOS

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 19:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
Tán védekezni kellene megfelelően és akkor nem kéne 2 havonta kapartatni járnod. Istenem az ilyen semmitérő nőktől a gyomrom felfordul. Más meg évekig kapálózik, aztán vagy sikerül neki a baba vagy nem.
2020. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
utolsó: ez ugyanolyan hülye érvelés, mint amikor azzal nyaggatnak, hogy edd meg a spenótot, mert Afrikában éheznek...
2020. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%
Ha ilyen hamar összejön, akkor ez a baba meg akar születni. Én nem mernék abortuszra menni ilyen kevés idő után. Azt kell, hogy mondjam szerencsés vagy. Megértem akik dühöngnek, mert sokunknak nagyon nehezen jön össze a várvavárt csoda, de nem ítéllek el,mert a körülményeket nem tudjuk. Viszont, ha nem szeretnél babát még, akkor tényleg érdemes figyelni a védekezésre.Előfordulhat később , ha majd tényleg szeretnél, akkor meg nehezebb lesz. Hozzáteszem irigyellek, hogy ilyen szervezettel áldottak meg az égiek, ne cseszd el.
2020. máj. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jézusom ennyi marhát, látszik nők vagytok, csak ítélkezni tudtok de nem gondolkoztok el hogy mi miért történhet. Valószínűleg nem jó kedvemben voltam először abortuszon. Hormon betegség miatt nem szedhetek fogamzásgátlót, a gumitol pedig 3 napig ég ott lent és kiütéseim lesznek. Egyébként meg nincs 100%os fogamzásgátlási módszer.De persze ehhez már nem vagytok okosak, csak ahhoz hogy másokon töltsétek ki a saját problémátokat, mintha én tehetnék arról hogy sok embernek nem lehet gyereke, jézusom. Egyébként rossz volt a teszt, nem vsgyok terhes, megjött a mensim csak késett, úgyhogy nem kell mégegyszer át esnem egy ilyen mütéten, az meg hogy miért nem szeretnék ennyire gyereket, már maradjon meg nekem és a páromnak.
2020. máj. 27. 09:34
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
Ez mind csak kifogás, van más lehetőség is, nem csak gumi és tabletta... Ha ennyire nem akartok gyereket, el is köttetheti magát a párod, de ott a spirál, injekció, hüvelygyűrű is. Plusz nyilván ha nem élvez beléd, az is egy plusz... Sosem fogom az ilyet felfogni, 13 év szexuális élet alatt 1x lettem terhes, amikor akartuk is, pedig 14 évesen veszítettem el, lehettem volna olyan felelőtlen, mint te, de szerencsére nem voltam. Még 7 év megszakításos szex mellett sem lettem terhes, mert a párom ismeri a testét, és nem történt baleset...
2020. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem az a probléma, hogy másnak nem lehet gyereke, hanem az, hogy te havonta járnál abortuszra. Fáj a szívem, ha erre gondolok. Ezer féle védekezési módszer van könyörgöm, kicsit informálódjatok, ha ennyire tudatlanok vagytok. Nem szoktam így beszélni emberekkel, de ez nagyon feldühít és mélységesen elszomorít, így nem tudok másképp.
2020. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
Tehát hormon gondra és latex allergiára az a fogamzásgátló megoldás, hogy abortuszra jársz? Na ne már..
2020. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
Én pont azt írtam, hogy " nem tudjuk a körülményeket"! Valóban nem te tehetsz arról, hogy sokunknak nem jön össze ilyen hamar (mellesleg van gyerekem);).. de ha ilyen kérdést teszel fel, akkor nem kell meglepődni, hogy többen így reagálnak rá. Ezek a kifogások tényleg elképesztőek. Nekem korábban tökre nem ezek jutottak eszembe.
2020. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%

Van poliuretán óvszer, ami latexmentes... tudom, mert mi is azt használjuk, mert én is latex allergiás vagyok, de soha eszembe se jutott, hogy megszakítással vagy védekezés nélkül szexeljek, még 15 évesen se. Te meg állítólag felnőtt vagy, és annyi se jut eszedbe, hogy legalább a nőgyógyászod megkérdezd, hogy milyen más lehetőségeid vannak az óvszeren és a tablettán kívül. Megsúgom: sok, ahogy azt már a fenti válaszadó is leírta. Még a helyi spermicid + megszakításos módszer is nagyobb védelmet nyújtott volna, mint a semmi.


"Egyébként meg nincs 100%os fogamzásgátlási módszer"


De, ha 2 módszert egyszerre alkalmaztok, az gyakorlatilag 100%.


"mintha én tehetnék arról hogy sok embernek nem lehet gyereke, jézusom."


Erről tényleg nem te tehetsz, de a saját tudatlanságodról igen. Olcsóbb lenne védekezni, mint abortuszra járni 2-3 havonta...

2020. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
71%

Szia, nagyon off, de nem lehet, hogy latexre vagy allergiás? Mert akkor a latexmentes óvszer megoldás lehet. Plusz van méhszájsapka, pesszárium, termékenységtudatos módszer (hormonmentes a csatorna neve Youtubeon, ajánlom!)


Minden jót :)

2020. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!