Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lh tesztnél mi a különbség a...

Lh tesztnél mi a különbség a halvány teszt csík és a nem látható teszt csík között? Értem hogy mind a kettő negatív, de miért van hogy egyszer nincs teszt csík, máskor halvány?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy közeledik a peteérés, úgy változik a szín is. Nem egyértelmű?
2018. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves kommentelő. A semmi után lehet pozitív vagy utána meg halvanynak kell lennie?
2018. szept. 11. 11:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ez az első tesztelős honapom, és nem nem egyértelmű
2018. szept. 11. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még soha nem csináltam, de nekem is egyértelmű. Ahogy sötétedik a második csík, úgy közeledik a peteérés. Ha a két csík egyforma erősségű, lehet ágyba bújni. Ha nincs színe, akkor nyilván a közelében sem vagy.
2018. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy első tesztelős hónap, az nem indok arra, hogy nem tudod a működését, olvass utána, bővítsd a tudásod a témával kapcsolatban.

A peteérés előtt lesz pozitív, azt követően az első negatív napon van peteérés. Tehát ha pozitív a teszt, akkor aznap kell együtt lenni, de még az azt követő 1-2 napban is.

2018. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pisiltel elotte vagy tobbet ittal, Ennyi. Nekem vegig nagyon halvány volt aztán hirtelen lett egyforma erősségű, másnap meg erosebb, aztan megint halvány. Na akkor volt az ovu.
2018. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A noi szervezetben mindig van LH. (lutrinizalo hormon) a szintje a ciklus alatt valtozik. Ovulacio elott 1-2 nappal a szintje megemelkedik es a tobbi hormon egyuttes hatasara a tuszo megreped. Azt az ugynevezett LH csúcsot jelzi az ovulacios teszt. Ekkor pozitiv, a ket csik vagx egyforma eros vagy a teszt erősebb, mint a kontroll csik. A negativ lehet ugy ha egy csik van rajta, vagy ha a kontroll csik erosebb, mint a teszt.


Ezen a grafikonon lathatod, hogy a ciklus vegen es az elejen is szintje igen alacsony de nem nulla.


[link]


Abban az esetben ha a teszted egy csikos akkor a vizeletben nincs annyi hormon, hogy a teszten levo reagens elszinezodjon. Ez lehet azert mert nem jol használod, viszonylag kevesbe erzeny tesztet hasznalsz vagy rossz a teszt. A nem jol hasznalod, az azert van pl mert sokat ittal előtte ahogy mas is irta. Az hogy homezo negativ es abból lehet - e egy nap alatt pozitiv az siman lehet mert ha a teszted mondjuk nem erzekeny akkor egy hormonszint alatt nem fog mutatni semmit, de gyanus azert, hogy inkabb gyenge 2csik mindig latszik.

2018. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!