Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hydrops miatt volt abortuszom,...

Hydrops miatt volt abortuszom, a 12 hetes genetikai uh-án derült ki. Valaki járt már így? Után vállalt még babát? Vele minden rendben volt? ( Harmadik lett volna, az első két terhesség probléma mentes volt. )

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
szia, nem tudom, hogy jársz-e még erre. Nekem 5 hete volt vetélésem, 22 hetesen halt meg a babánk és a klinikai jelentésben az van, hogy Ő is hydrops-os lett. :( Nálam minden rendben volt a 12. héten, utána a 14. és a 18. héten is. Teljesen egészséges volt. A 19. héten derült ki, hogy a lepénnyel valami nem oké, és utána a babánk is ödémás lett. :(( Nálad kiderült valami? Azóta próbálkoztatok újra? nekem annyit mondott az orvosom, hogy elég kicsi az esély arra, hogy a következő terhességnél újra előforduljon ez.
2014. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!