Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab: igaz az, hogy...

Missed ab: igaz az, hogy kicsi annak az esélye, hogy újra megtörténjen a következő terhességnél?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, van-e mögötte bármilyen probléma ami okozhatta. Ha egészséges a pár mindkét tagja, úgy azt gondolom a felvetésed megállja a helyét.
2020. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem több és nem is kevesebb az esély rá,mint az elsőnél. Sokan mondják egy vetélés nem vetélés,nem is vizsgálnak ki pont ezért. Nem szabad túl gondolni. Sajnos előfordul. Nekem is volt egy,azt hittem világvége,nem volt szívhang. Most itt szuszog a 7 hónapos kisfiam. Ennek így kellett lennie.
2020. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
És olyan is van, hogy kivizsgálnak és kiderül a baj, amire ha időben fény derül, minden rendben megy elsőre is valószínűleg. Ez lutri, második. Nekem is volt féléve missed abom, teljesen egészségesnek gondoltuk magunkat, megcsináltattam pár alap vizsgálatot és kiderült, hogy verhígítót kell majd szúrnom terhesség alatt mert van egy véralvadási zavarom. Én úgy gondolkodtam, hogy inkább most derüljön ki, hogy van valami mint később legyen baj. Ha meg nincs semmi akkor nyugodtabban indulunk újra neki.
2020. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos pár hete közölték velem is, hogy már nincs szívhang,így műtéti befejezés miatt bekellett feküdnöm a kórházba. Mikor kérdeztem az orvosokat, hogy mi volt a baj, azt mondták, ezt ők sem tudják megmondani, de jobb, hogy így történt, mert beteg lett volna...Azt is mondták, hogy az ellen, hogy ez mégegyszer ne következzen be, semmit sem tudok tenni, de kicsi annak az esélye, hogy újra előforduljon.
2020. jún. 13. 06:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ami veled történt. Sajnos valóban előfordul,úgyis ha teljesen egészségesek vagytok. Kívánom, hogy mihamarabb egészséges kisbabád szülessen!
2020. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. jún. 13. 20:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,ami történt veled.Nekem is ezt mondták.Előfordul.Aztán nagyon nehezen, de kiderült,hogy alulmüködik a pajzsmirigyem,és ezért nem fejlődött tovább.Akkor ugye semmit nem tudsz,szövvettan sem mutat semmit.

Szóval nálam,ha egyáltalán teherbe esetem volna újra,tuti vetélés lett volna...

Ez csak egy példa volt,lehet tényleg genetikai dolog,vagy ezer más.

Mikor eljutottam végre egy értelmes dokihoz,azon kívül h kiderült az alulműködés,még lekért pár dolgot,mert azt mondta,hogy azért ha már nagyobb,annak oka van,hogy leáll a fejlődés,szívműködés.Pl.megnézte,nem-e toxoplazmán estem át,antitesteket nézetett,férjemet is küldte andrológiára.

Viszont olyat is olvastam,hallottam már,hogy első terhesség elment,a másodikkal minden rendben,de ez mindig egyéni dolog.

Kitartás!

2020. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Remélem, minden rendben lesz legközelebb, és hogy nektek is minden úgy alakul, ahogy azt szeretnétek!
2020. jún. 15. 07:34
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

7-es válaszoló vagyok,nekem azóta 3 gyermekem született!Nem hagytam magam,elmentem vetélés után kivizsgáltatni magam,h ez ne ismétlődjön meg.

Nem bíztam a véletlenre.

Neked is minden jót!

2020. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy végül minden jól alakult. :) Az orvosok elvileg csak a 3.vetélés után vizsgálják ki, hogy mi lehet a baj, addig "normális", ha előfordul, ha csak a nő nem harcolja ki magának előbb a vizsgálatokat... Ez is annyira szomorú.
2020. jún. 18. 04:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!