Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit jelent az hogy GLÓRIA a...

Mit jelent az hogy GLÓRIA a magzat fele körül?

Figyelt kérdés
20 hetes vizsgálatra mentem a kórházba és a vizsgálon megállapították hogy nem él a magzat.Az ultrahangos papírra rá irták hogy a magzat feje körül GLÓRIA látható.

2020. jún. 15. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... de részvétem. Mi történt?
2020. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ödéma (vizenyő) van a koponya körül, az ad olyan képet.
2020. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az első babámat nem tartottam meg a korom miatt.Aztán rá egy 8 hónapra teherbe estem és 9 hetesen mentem dokihoz de akkor már nem volt szívhang.Meg csinálták ugye a műtétet,ez júniusban volt tavaly aztán mivel nem védekeztünk felelőtlen módón augusztusban újra teherbe estem voltam dokinál elevitet szedtem mert azt hallottam hogy segít a baba fejlődésében aztán kórházi ultrahangon a 12 hetesen jó volt minden..Mikor meg mentem a 20 hetes vizsgálatra januárban már nem élt a magzat, és ugye az volt az ultrahangos papíron hogy Glória látható a feje körül amire majd rá kérdezek a dokitól hogy mi az..Aztán ugye be fektettek meg kellett szülnöm,ugye előtte volt egy ultrahangos vizsgálat amin megállapították hogy kb 16 hetesen már nem élt a magzat a fej mérete alapján annyi idős volt..Szóval észre sem vettem..
2020. jún. 15. 22:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ennyit írtam..
2020. jún. 15. 22:26
 5/11 A kérdező kommentje:

Amúgy milyen jó az az oldal 🙂

Te kérdezted hogy mi történt nem kell meg jegyzéseket tenni amíg nem ismersz. Hogy gondolod te hogy így beszélj te rólam. Egy gyermek isten ajándéka. És sajnos hogy nem tarthattam honnan tudod te hogy milyen életben nőttem én fel.Szerinted én nem bánok sok mindnent az életemben sajnos hogy tökéletlenek vagyunk.

2020. jún. 15. 22:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem kaptam vizsgálatra időpontot.
2020. jún. 15. 22:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szornyu sajnalom :(
2020. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos hogy így történt.Nem kívánom senkinek..Már nagyon félek hogy több babám nem lehet..Egy alapos kivizsgálást szertetnék majd csináltatni hogy megállapítsák mitől leehetett ez.
2020. jún. 15. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
A bunkókkal ne foglalkozz kérdező. Senkinek semmi köze, hogy az elsőt miért nem tartottad meg. Minden jót kívánok! :-)
2020. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, részvétem.
2020. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!