Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elénk magzat mozgás,...

Nagyon elénk magzat mozgás, kb 8 órája nem állt meg egy pillanatra sem,37. hetben járok, jelent ez valamit? Nagyon faj, néha szúr oda le, nem lehet baja?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En mar betipegtem volna az ugyeletre de minimum megkerdeztem volna telefonon, hogy kell e aggodni?!

Hat ha 8 oraja meg sem all!!! Indulas!

2016. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet fűszereseket eszel v puffasztokat
2016. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor mozog egész nap. Utána 1-2 napig kevésbé, majd megint nagyon intenzíven. Azon is múlik, hogyan helyezkedik el. Ma pl. folyamatosan foci eb-t játszik bent.
2016. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én két napja voltam úgy hogy már sírtam volna mert fájt ahogy mozgott, és le sem akart állni. Cserébe tegnap már nyugisabb volt, ma már megint kezdi. Beakassza a lábát a bordáim közé, a fejével meg nem tudom mit csinál, de majd szét szakadok. Szerintem nincs gond, de hívd fel a dokid vagy a védőnődet.
2016. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szintugy 37 hetes vagyok és vannak napok mikor meg sem áll. Általában ha front van. Nincs ezzel semmi probléma, én is úgy érzem mintha szét akarna fesziteni odalent. Én elég apró vagyok!2.babánkat várjuk igy van tapasztalatom.

Sokan mondják hogy lelassul szülés előtt a mozgás. Na erre fiam rá cáfolt..folyamatosan mocorgott ment a bugi odabent és gyönyörű egészséges a kincsem :)

2016. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!