Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetèlès, nektek is így zajlott...

Vetèlès, nektek is így zajlott le?

Figyelt kérdés

Szovetdarabok jönnek ki tegnap óta, sajnos elhalt terhességem van.

Ez ilyenkor normális, hogy vérrel együtt szövet is kijön?


2020. aug. 6. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mennyi és mekkora darabok. Ha nagyon bőséges ,darabos a vérzés akkor vissza kell menni orvoshoz. Hányadik héten halt el a baba?
2020. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ki kell jönnie, bent nem maradhat. De lehet hogy orvosi ellátást igényel, ez sokmindentöl függ, én lehet inkább bemennék az ügyeletre
2020. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
5. Héten, majdnem a 6.-on
2020. aug. 6. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Orvosodat hívd fel inkább...
2020. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normàlis. Èn 11. hetesen vetèltem el 10 hetes magzatot otthon, elèg nagy szövetdarabok, ès egy óriàsi vèrrög is kijött. Nem volt szüksègem orvosi segìtsègre. Rèszvètem.
2020. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normalis. En a 6 heten veteltem el , nekem is voltak szovet darabok..es egyben kijott egy 2,5 cm kis rozsaszin valami szerintem a petezsak lehetett.
2020. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is normális. Nekem majdnem egybe kijött igaz minden de utána is volt még 1-2alkalommal darabos. Sajnálom nekem 2hete történt szintén 6.het. Ha sok lenne mindenképp menj vissza.
2020. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem kemiai terhessegem volt ami azt jelenti a teszt kimutatta meg a hcg de az uh nem. 2 het keses utan megjott a menszeszem. Elsonek barnazas utana ver majd szovetdarabok/mehnyalkahartya. Ha nem boseges a vezes en nem gorcsolsz illetve nincs lazad akkor normalis
2020. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!