Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nektek hogy zajlott a spontán...

Nektek hogy zajlott a spontán vetélés?

Figyelt kérdés

Sajnos kiderült hogy elhalt a baba nagyjából 6 hetes korában. Karácsony előtt megbeszeltuk a dokival, hogy a karácsonyt megvárjuk, ha addig nem indul be spontán, akkor műtét. 24.-én elkezdtem barnázni, kicsit vérezni, de mint egy sima menstruáció. Ma viszont nagyon durván elkezdődött, hatalmas darabok, nagyon erős vérzés....:( kinél meddig tartott ez az állapot? Nagyjából 2 órája képtelen vagyok felállni a WC-ről, és úgy érzem sosem lesz vége...akinek volt már hasonló tapasztalata kérlek írja le, mert nagyon félek:(

Előre is koszonom, es kellemes ünnepeket mindenkinek!


2015. dec. 26. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van veled valaki? Felhivnam a dokim, ha nem veszi fol, akkor a korhazat ahol dolgozik a nogyogyaszati osztalyt kernem es ott egy dokinak elmondanam.

Nekem idosebb terhessegem volt joval. Nagyon eros verzessel i dult es azonnal mutottek. Ilyenkor még lehet mas. De telefonalj valami dokinak, nehogy baj legyen az eros verzes miatt!!

2015. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elsovel egyetertek..be kene menni a korhazba :( Inkabb lassanak es legyen egy potya utad mint kesobb ne ess teherbe vagy barmi! Sajnalom ami tortent! Kitartast kivanok.
2015. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, a párom velem van. Nem is tudom mi lenne velem most nelkule :( beszeltem dokival, azt mondta hogy ez normalis, ne aggódjak.
2015. dec. 26. 16:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor jo ha beszeltel a dokival.Gondolom majd megnez jovo heten!? Vigyazz magadra :)
2015. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hallgass a dokira és bízd a természetre. A női szervezet eredetileg úgy van "megcsinálva", hogy ilyen esetben kiürül magától és nem kell belavatkozni. Persze, menj el utána a dokihoz, hogy megnézze, hogy kiürült-e rendesen. Ha most bemész a korházba, akkor szinte biztos, hogy megműtenek, bent tartanak, stb, ha nem muszáj, gondolom nem hiányzik. Visoznt ha nagy fájdalmaid vannak, rosszul vagy, vagy sokáig nem áll áll a vérzés, akkor menj be.

Sajnálom, kitartás!

2015. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A húgom egy hete vetélt el ugyanígy. Ezután abba fog maradni, ha rosszabbodik nyilván telefonálj.

Én tavaly vetéltem el, nekem is folyamatosan jött(éjszaka volt), darabosan, iszonyat görcsöltem, vert a víz (kórházban voltam már), aztán délelőtt meg is műtöttek..

Sajnálom, h át kell menj ezen:-(

2015. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hétfőn elkezdtem vérezni (9 hetes volt a terhességem, de embriónk sosem volt), aztán estére erős görcsök. Rohantunk már délután a dokimhoz, aki azt mondta, hogy adjak a dolognak egy napot, ha kiürül, akkor menjek vissza hozzá kontrollra, hogy megnézze, bezáródott-e a méhszáj és tényleg üres-e a méhem, ha pedig elviselhetetlenné válnak a görcsök, menjek be kórházba.


Végül szerda reggelig kitartottam, amikor kiürült egy olyan 5 cmX3 cm darab belőlem nagyon sok vérrel kísérve (szoknyám, harisnyám, bugyim átázott, pedig vastagbetét volt rajtam), és már rögtön aznap este (dokim rendelésén) üres volt a méhem, már csak pecsételtem és bezárult a méhszájam.


A kilökődés után óriási megkönnyebbülést éreztem és olyan érzést, mint menzeszkor, hogy mintha lyuk lenne rajtam, biztosan ismered az érzést. Ezt mondta a doki is, hogy a megkönnyebbülés a kilökődés miatt volt.


Átküldök priviben valamit, ahol leírtam, hogy hogy volt az az éjszaka, és azok a napok!

2015. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, elájultam otthon, szinte rögtön azután hogy az utolsó választ irtam. Párom hívta a mentőket, olyan 5-6 kozott beértünk, megvizsgáltak, befektettek, kaptam oxitocint, majd 19:50-kor betoltak a műtőbe, es 20:23-kor már hívtam a páromat hogy túl vagyok rajta...

Sajnos ez így alakult, de legalább éjszaka tudok pihenni, mert már csak minimálisan vérzek. Remélem holnap mehetek is haza! Mindenkinek koszonom, es jo éjszakát kivanok!!

2015. dec. 26. 22:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó regenerálódást!:-(
2015. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én pont úgy jártam, mint te. Először csak barna, aztán erősebb vérzés, majd hatalmas, szinte tenyérnyi alvadékok csúsztak ki belőlem, éjjel hívtunk mentőt, még altatásra sem volt idő, fejbe kólintottak valami morfin származékkal, aztán teljes ébrenlétben kitisztítottak. Mivel szülésem is és vetélésem is volt előtte már, délután haza is mehetettem.

Gyógyulj, erősödj.

2015. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!