Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhesség műtéti befejezése...

Terhesség műtéti befejezése után mennyi az esélye egy újabb terhességnek?

Figyelt kérdés
Elolvastam hogyan zajlik egy ilyen műtét. Hát Elképesztő hentelésről olvastam: éles kanál, méh kapargatása stb. Nem tűnik valami kíméletes dolognak. Sokaktól hallottam, hogy abortusz után nem sikerült többé teherbe esniük , ez gyakorlatilag ugyanaz a műtét. És hát azok után, hogy szétkaparnak, ez hihetőnek is tűnik. Nagyon félek, mondjak le a gyermekáldásról? Volt aki teherbe esett utana?
2020. szept. 15. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is féltem ettől. Igaz, kb 5 év telt az abortusz és a teherbeesés között, de elsőre sikerült a baba, amikor szerettük volna. Marha nagy szerencsém volt, tudom.
2020. szept. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Nézd már meg menyi abortusz van... Simán teherbe esnek utána a nők. Szülészeten lassan azon csodálkozom, ha valakinek még nem volt... Sőt, 7-8-9 abortusz után is teherbe szoktak esni.

Annak az esélye, hogy ebből gond legyen, nagyon kicsi.

2020. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab volt, gyakorlatilag ugyanaz az eljárás. Fél évet vártunk a TSH beállítás miatt, utána egyből teherbe estem, pedig még a méhem is "nyomott, szív alakú". Ezt most tudtam meg császár közben, ezért maradt faros a kisfiam, aki itt alszik rajtam. :)
2020. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajna két műtetes befejezésem is volt. Gyakorlatilag ugyanaz mint az abortusz. Az első után is sikerült és nem ez volt az oka, ami miatt elhalt. Pajzsmirigygondjaim vannak.
2020. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!