Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6-7. terhességi héten bekövetk...

6-7. terhességi héten bekövetkezett vetélésnél, ha nem kell műtéti befejezés, kb. hány napig tart a vérzés? Nektek meddig tartott és hány napig volt erős?

Figyelt kérdés
Tegnap 6 hét 5 napnál kezdtem enyhén vérezni, ultrahangon látták, hogy nem él a kisbabám :( Ma már erős és kissé darabos.

2017. júl. 11. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( nekem is kb ilyen idősen ment el a baba. Kb 1 hét menesznél valamivel erősebb vérzésem volt. Utána a ciklusom ugyanúgy jött, mint előtte.
2017. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnalom! Ugyanigy jartam osszel. 6 napig tartott, mint egy rendes mensi, 7. napon mentunk kontrollra, ott a dokim azt mondta kiurultem, lehet probalkozni ujra. 3 honap mulva ujra pozitiv lett a teszt, mar 33. hetben vagyok. Neked is hasonlo szep folytatast kivanok!
2017. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valaszolók, nektek nem volt az erős görcsös mindent elöntő vérzés?
2017. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nem, nekem olyan volt mint egy erősebb menzesz, csak darabosabb.

2017. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!