Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után ki mennyi időt...

Haller Nikolett 2 kérdése:

Vetélés után ki mennyi időt várt az újra próbálkozással?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megviselt a dolog ami sztem természetes de a férjem már nagyon szeretne kis babát és nyilván bennem van a félsz a történtek után. Ki mot gondol erről? Köszönöm a segítségeteket.

2020. szept. 17. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem rám bízta a dolgot. 2 hónap "gyász" után mondtam h akkor próbálkozzunk megint. De sejtettem h nem megy egy könnye mert az elvesztett babára is 14 hónapot vártunk.
2020. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem áprilisban volt a műtét, és júliusban mentünk újra lombikra. Augusztusban derült ki, hogy üres maradt a petezsák, holnap megyek megint műtétre, mert nem ürült ki. Legutóbb is nagyon nehéz volt lelkileg, mert több mint 4 év után sikerült végre, és 8.héten leállt a szíve😔😔😔 Most megfordult a fejemben, hogy feladom. Biztos, hogy még adok esélyt de nagyon nehéz. Szerintem ha te még nem állsz készen lelkileg akkor várjatok. Sokaknak az segít ha újra sikerül teherbe esni, és remélhetőleg ne legyen baj. Aki túl van egy vetélésen szerintem úgyis félni fog a következőnél is ezek után.
2020. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 hónapot vártunk, a 10 hetes terhességet vesztettem, magától kiürült, nem kellett műteni.
2020. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!