Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit gondolsz erről? Jól gondolom?

Mit gondolsz erről? Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Nem tervezett terhesség egy 3 éves kapcsolatban, melyből lassan 2 éve együtt élünk az én házamban. A párom erte hivatkozva mondta, hogy ő még nem szeretne gyereket, szeretné a sajátjában(ház) felnevelni.

Mit tudok tenni, egyedül nem akartam felnevelni, így hát úgy voltam vele, hogy rászánom magam és mégha bőgve is, lelki terhet okozva,de nem tartom meg..

5-6 hetesen aznap, amikor a klinika felé vettem az irányt a megbeszélt időpontra,(külföldit magánt választottunk) elkezdtem vérezni iszonyatosan. Ott kint küldöldön!

Sajnos megkezdődött a vetélés magától...


Egyedül intéztem a klinikát, a költségét egyedül álltam, vállaltam az esetleges katantént... ő pedig azt vállalta, h a kislányomat elhozta iskolából aznap délután. (5 perces feladat, de bárki meg tudta volna oldani ezt tudta ő is)

Azért nem jött ki velem külföldre, mert mi lesz, ha karanténba kerül?

Ja mert én akarok? Én kerülhetek?

Borzasztó egyedül éreztem magam a gondjaimmal.

Csalódotam.

Úgy mentem keresztül ezeken egyedül hogy mégcsak nem is akartam!

Szeretnénk gyereket(én most is megtartottam volna már akár)


A pénz nem gond neki sem szerencsére. Együtt beszéltük meg a külföldi kíméletesebb gyógyszeres terhesség megszakítást.

Saját cégben dolgozik, neki nincs még gyereke!


Önzőnek és a felelősség alóli kibújást érzem ebbe a részéről.

Azóta sem beszél erről.


Joggal érzem magam csalódottan?

Normális hogy ezt egy nő egyedül fizesse, csinálja végig?



2020. szept. 21. 23:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem, egyáltalán nem normális. Elgondolkoznek rajta, hogy biztos ettől az embertől akarsz e gyereket.
2020. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj, hogy nem ismerjük a sztori másik oldalát és ez most nagyon egyoldalura sikerült nekem..😕
2020. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Sajnos ez szó szerint így van!

Leírtam a pozitív oldalát: elhozta a kislányomat a suliból aznap délután.


Ő akarta elvetetni!Én nem!

Mondtam, hogy akkor csakis gyógyszeres, azt mondta természetes, a műtétet nem akrja ő sem, ne legyen esetleges gond, akar még gyereket ő is...


Az hogy nem jött ki velem, leírtam.

Meg sem kérdezte, vagyis a pénz felét legalább le se tette... nem is említette.

2020. szept. 21. 23:45
 4/22 anonim válasza:
100%
Én megemlíteném neki hogy illő lenne pénz felét kifizetni elvégre két ember kell egy szexhez úgyhogy fizesse ki szépen a felét
2020. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, képzeld azt mondta:majd kifizetem!

Mondtam neki, hogy miért majd? Egy férfi gondoskodik, előre letette volna a felét...

Azt kérdezte miért nem jó utána?


Mondtam hogy már ki van fizetve, nem kell utólag semmi

2020. szept. 21. 23:54
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

Újabb példaértékű felelősség vállalás és megfontolt, átgondolt kapcsolati kommunikáció és döntések sorozatát olvashatjuk.


Nem tudok mit tanácsolni, mert ostoba vagy, azon meg nem lehet segíteni. Csávókám nyilván nem gondolja túl komolyan a dolgokat, de ha nem lennél hülye, akkor tudnád és már nem lennél vele. De mivel vele vagy, hát...akkor edd meg amit főztél.

2020. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A szerelem vak! Sose szerettem még így senkit! Jómagam sem értem nagyon magam! De hidd el, tapasztalat... nem hülye az ember, nem is vak!
2020. szept. 22. 00:14
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked egy ilyen ember kell akkor sok boldogságot.
2020. szept. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Sok boldogságot! Ajajjj...!!a
2020. szept. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Neked van igazad. Semmiféle támogatást nem nyújtott neked a nehéz napokban, plusz egy igen ócska kifogást hozott fel a gyerek ellen... Biztos, hogy akar majd a későbbiekben? Mit tesz a saját házért (ugye nem egyedül fizetsz mindent a mostani házban)?
2020. szept. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!