Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit gondolsz erről? Jól gondolom?

Mit gondolsz erről? Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Nem tervezett terhesség egy 3 éves kapcsolatban, melyből lassan 2 éve együtt élünk az én házamban. A párom erte hivatkozva mondta, hogy ő még nem szeretne gyereket, szeretné a sajátjában(ház) felnevelni.

Mit tudok tenni, egyedül nem akartam felnevelni, így hát úgy voltam vele, hogy rászánom magam és mégha bőgve is, lelki terhet okozva,de nem tartom meg..

5-6 hetesen aznap, amikor a klinika felé vettem az irányt a megbeszélt időpontra,(külföldit magánt választottunk) elkezdtem vérezni iszonyatosan. Ott kint küldöldön!

Sajnos megkezdődött a vetélés magától...


Egyedül intéztem a klinikát, a költségét egyedül álltam, vállaltam az esetleges katantént... ő pedig azt vállalta, h a kislányomat elhozta iskolából aznap délután. (5 perces feladat, de bárki meg tudta volna oldani ezt tudta ő is)

Azért nem jött ki velem külföldre, mert mi lesz, ha karanténba kerül?

Ja mert én akarok? Én kerülhetek?

Borzasztó egyedül éreztem magam a gondjaimmal.

Csalódotam.

Úgy mentem keresztül ezeken egyedül hogy mégcsak nem is akartam!

Szeretnénk gyereket(én most is megtartottam volna már akár)


A pénz nem gond neki sem szerencsére. Együtt beszéltük meg a külföldi kíméletesebb gyógyszeres terhesség megszakítást.

Saját cégben dolgozik, neki nincs még gyereke!


Önzőnek és a felelősség alóli kibújást érzem ebbe a részéről.

Azóta sem beszél erről.


Joggal érzem magam csalódottan?

Normális hogy ezt egy nő egyedül fizesse, csinálja végig?



2020. szept. 21. 23:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
34%

Az hogy nem volt ott veled az szégyen és rendesen cserben hagyott

Igen ki kellene fizetni a felet de nem értem miert nem mindegy hogy mikor fizeti ki..

És végül a legfontosabb:

3 éve vagytok együtt ? És ? Ez indok? 3 év nem sok ido egyáltalán, minek rohanni?

Ha annyira akartad írhattatok volna egy papirt hogy Lemond a gyerekről és egyedül felneveled. Vagy ezt nem akarnad? Akkor várd meg amíg ő is készen áll egy gyerekre ! Az hogy elvetetted az egy jó döntés volt hiszen valószínűleg se a kapcsolatotok sem pedig ő nem áll készen a gyerekre .

Ja és a másik fele hogy nem lett volna muszáj külföldre menni ha a párod azt mondja hogy ő nem rúd két hetet kockaztatni és azt akarod hogy ott legyen logikus hogy belföldön valasztasz helyet .

2020. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
24%

"Semmiféle szívhangot nem néznek Ausztriában! Nem is néztek! Nem is volt még"


Persze. Tehát nem bizonyított a terhesség, de azért elinditanaknegy abortusz procedúrát. Amúgy mi ertelme az ilyen eszement kamutortenetnek?

2020. szept. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!