Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit gondolsz erről? Jól gondolom?

Mit gondolsz erről? Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Nem tervezett terhesség egy 3 éves kapcsolatban, melyből lassan 2 éve együtt élünk az én házamban. A párom erte hivatkozva mondta, hogy ő még nem szeretne gyereket, szeretné a sajátjában(ház) felnevelni.

Mit tudok tenni, egyedül nem akartam felnevelni, így hát úgy voltam vele, hogy rászánom magam és mégha bőgve is, lelki terhet okozva,de nem tartom meg..

5-6 hetesen aznap, amikor a klinika felé vettem az irányt a megbeszélt időpontra,(külföldit magánt választottunk) elkezdtem vérezni iszonyatosan. Ott kint küldöldön!

Sajnos megkezdődött a vetélés magától...


Egyedül intéztem a klinikát, a költségét egyedül álltam, vállaltam az esetleges katantént... ő pedig azt vállalta, h a kislányomat elhozta iskolából aznap délután. (5 perces feladat, de bárki meg tudta volna oldani ezt tudta ő is)

Azért nem jött ki velem külföldre, mert mi lesz, ha karanténba kerül?

Ja mert én akarok? Én kerülhetek?

Borzasztó egyedül éreztem magam a gondjaimmal.

Csalódotam.

Úgy mentem keresztül ezeken egyedül hogy mégcsak nem is akartam!

Szeretnénk gyereket(én most is megtartottam volna már akár)


A pénz nem gond neki sem szerencsére. Együtt beszéltük meg a külföldi kíméletesebb gyógyszeres terhesség megszakítást.

Saját cégben dolgozik, neki nincs még gyereke!


Önzőnek és a felelősség alóli kibújást érzem ebbe a részéről.

Azóta sem beszél erről.


Joggal érzem magam csalódottan?

Normális hogy ezt egy nő egyedül fizesse, csinálja végig?



2020. szept. 21. 23:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%
Őt legalább érdekelte a már meglévő gyereked, mert te kockáztattad hogy 2 hétig ne lásd csak hogy könnyebb legyen elvenni a másik gyereked.
2020. szept. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Ha már gyereket akar nem mindegy hogy most vagy pár év múlva? Én úgy gondolom nem kaptál támaszt,vigaszt sem segítséget.

Egy jó férj,élettárs mindig ott van melletted ilyen helyzetben végig ott kellett volna ülnie a kórházban és aggódni hogy mivan veled

Nagy dolog a szerelem de gondold át biztos hogy ő kell e neked

Az én férjem mikor elkezdtem vérezni otthon hivtam azonnal rohant haza a munkahelyről mindenhová bejött velem hogy megtudjon minden információt pedig mi sem akartunk gyereket mert még a másik 7 hónapos

De vissza térve a témára lehet ez a férfi nem is tervez veled ilyesmit csak azért mondja hogy nyugtasson ezzel, ezzel akar kibújni a válaszok alól hogy 'majd később'

2020. szept. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes történet. Minek kellett külföldre menni egy abortusz miatt?
2020. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
5-6 hetesen abortusz? Az abortusznak feltétele a szívhang (élő terhesség).
2020. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%

14!


Valóban, dehat a kérdezőnk különleges egy lény, neki nem szükséges....

2020. szept. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat annak aki érdemben segített <3

Aki az abortuszt feszegeti,és gondol valamit, annak ajánlom a googli barátot. Mielőtt hülyeséget írsz, tájékozódj! (Vagy olvass alaposabban)

Szép napot nektek!

2020. szept. 22. 08:28
 17/22 anonim ***** válasza:
55%

16!


Tudok olvasni. Az abortusz feltétele az élő embrio/magzat, azt pedig a szivhang megléte igazolja. Más mese?

2020. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%

17 ott csúszhatott el a dolog nála amikor felkészült az osztrák abklinika honlapjáról hogy nem vette figyelembe hogy ott a fogantatástól számítják a terhességet, azaz az ott írt koraterhességi LEGKORÁBBI abortusz lehetősége (betöltött 6 hét) az a minden máshol használt számítás szerint a 8 hét, azaz az élő embrió szívhanggal. És mivel ők a fogantatástól számított 12. hétig végezhetnek abortuszt, így ez nálunk a 14. hétnek felel meg, lehet ezzel itt is néha találkozni kérdésekben és válaszokban, hogy aki elkésne itthon annak usgyi Ausztriába mert ott még gyorsan belefér.


Mindenesetre 5-6 hetesen semmilyen számítás szerint nincs abortusz.

2020. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Tévedés!

Tapasztalatból mondom!

Semmiféle szívhangot nem néznek Ausztriában! Nem is néztek! Nem is volt még!

5 hetes 2 napos voltam! Nincs más számítási módszer ott sem! Az utsó menstru első napjához számolnak mint itthon! És a honlapon is ez van írva, utso menstru dátuma! De elárulom amikor bejelntkezel is, akkor is ezt kérdezik!

2020. szept. 24. 22:49
 20/22 anonim ***** válasza:
49%

Xddddd

Kérdező, szerintem te kattyos vagy. A csavod meg nem akar részt venni benne.

2020. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!