Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van itt olyanaki csináltatott...

Van itt olyanaki csináltatott Nk ölősejtes vizsgálatot vagy Th1 és Th2 arány vizsgálatot? Csak női részről kell ezeket nézni? (synlab-nál azt mondták, hogy a nőnél kell, de mi azt hittünk mindkettőnknél nézik) Ciklus melyik szakaszánál szokták nézni?

Figyelt kérdés
Kaáli intézetbe járunk lombikra, és 2 vetélésen vagyok túl. Doki adott egy listát, hogy milyen vizsgálatokat lehet ilyenkor nézetni. De azt mondta nem tud benne segíteni, ha eredmény majd meglesz akkor immunológushoz menjünk kiértékelni.

#vetélés #ölősejt #Th1 és Th2
2020. szept. 28. 11:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Már én is gondoltam lombikra,de nem itthon, hanem Csehországban.

Szakszerűen nem tudom, hogyan kellene leírni,de lebutítva,csak egészséges embrió ültetnek be,mert vizsgálják beültetés előtt,nem úgy,mint itthon. Itt mindent visszatesznek.

Hihetetlen,hogy minden vizsgálatotok volt és semmit nem találtak.

A legjobbakat kívánom Nektek!

2020. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!