Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Augusztus 24en volt az utolsó...

Augusztus 24en volt az utolsó mensim első napja, kB 5 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam dokinál először pecsételő vérzés miatt. Akkor 5mm-es pete zsákot látott, kaptam utrogestan kúpot a pecsételésre, ami amúgy fel napig tartott... Ma vissza mentem és 4,7mm a petezsak, tehát kisebb lett,és holnap kell mennem kórházba uh.ra ha ott sincs embrió, akkor kaparas lesz... De ez nem korai? Tudom, hogy kicsi a petezsak... De azért ez nagyon korai.. Valakinek tapasztalat?

2020. okt. 1. 15:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mai eredmény 10mm petezsak benne szikholyag 14mm mehnyalkahartya két hét múlva kontrol... Fogalmam a sincs mi van most... Ekkora különbség két uh közt és két orvos kozt
2020. okt. 2. 10:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez már biztatóbb!
2020. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
7 hetes és 5 napos szívverése van minden rendben ❤️
2020. okt. 16. 11:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Gratu!! Jó olvasni, az első lelet alapján szegényért nem sokat adtam volna, de kis "túlélő" :-))
2020. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, még mindig fel sem fogom.. De én már arra is gondoltam h az elozo orvos nézett be valamit,mert még annyit mondtak h hátra hajló a mehem.. És lehet valami mást látott vagy nem tudom. De már nem is lényeg ❤️
2020. okt. 16. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!