4 vetélés után???

Figyelt kérdés

4x volt elhalt magzatom. Mind a 4 et méh száj tágítás utáni műtéttel távolították el. Ezek után renénykedhetek még gyermekben? Vagy már ne?

Ez az eljárás ugyan olyan mint egy abortusz nem!? Ott egy után már aztmondják, lehet nem lehet az embernek gyermeke. Valakinek valami tapasztalat ebben?



2020. okt. 5. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

NEM mondanak ilyet abortusz után, hogy nem lehet gyereked.

A vetélésektől nyugodatan lehet még gyereked, de ennyi azért már sok, tessék előbb rendesen kivizsgáltatni, hogy mi okozta őket.

És részvétem.

2020. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt. Régen mondták azt, hogy az abortusz miatt nem lehet valakinek gyereke. Manapság már máshogyan csinálják. Lamináriát is azért teszik fel, hogy ne legyen probléma a szülésnél később.

Nekem 2 vetélés volt, és műtéttel lett vége. Mi most megyünk majd kivizsgálásokra, addig nem vagyok hajlandó újabb lombikra menni amíg nincs vizsgálat. Voltatok már kivizsgáláspn a vetélés miatt?

2020. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az abortusz nem orvosság. Én nem értek azzal egyet, hogy nem adnak a testnek időt lerendezni a dolgokat. Persze abban egyetértek, hogy vannak esetek, amikor igenis szükséges. Csak sajnos túl sok olyan eset van, amikor csupán lerendezésből írnak ki nőket a műtétre. Nekem is volt sajnos két vetélésem. Mindkettő természetes vetélés volt, külföldön az orvosok ezt ajánlják. Viszont odafigyelnek rád, így ha bármi gond adódik, irány a kórház (szerencsére ritkán fordul elő).


Szerintem nem kell félnek attól, hogy emiatt nem lehet babátok. Azt viszont nem értem, hogy miért nem voltatok kivizsgálásokra. Bár lehet voltatok, csak nem említetted. Ha mégsem, akkor mindenképpen először ki kell deríteni, mi okozza a problémát, miért szakad meg a terhességed. Én is ezek előtt a vizsgálatok előtt állok. 3 vetélés után küldenek, de nekem bőven elég volt kétszer átélni, túlélni ezt a traumát. Szóval ajánlom neked is, hogy derítsd ki mi okozza a gondot. Olyan egyszerű dolgok is okozhatnak gondot, hogy túl sűrű a véred vagy pont az ellenkezője.

2020. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!