Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Másodjára vetéltem el :/...

Másodjára vetéltem el :/ sikerült már valakinek két vetelés után egészséges babát szülni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteg nőnek. Még több vetélés után is. Ne add fel!
2020. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen!

Egy év alatt két baba ment el a 6.héten.

Lelkileg kellett egy jó év, mire összeszedtem magam. Aztán mikor eldöntöttük a férjemmel, hogy oké akkor visszaülünk a lóra, szintén az első hónapban terhes lettem.

Kislányunk 11 hónapos már :)


Neked is minden jót kívánok! Kitartás!

2020. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Sajnálom:-( én is idén kétszer vetéltem el. Mi most jó pár vizsgálatot meg akarunk csináltatni mielőtt újra próbálkoznánk.

Sajnos sokaknál van az, hogy sokszor elvetélnek, viszont mégis lesz gyerekük.

De hogy pozitív példát is írjak: apának az unokatesója 6-szor elvetélt, utána lett gyereke. De többet így nem is akart, mert többször ezt nem akarta átélni.

2020. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

A lányomnak az 5. terhessége maradt meg, az elsö négy vetéléssel végzödött.


De annyira nem szokatlan, hogy valaki az elsö idöben elvetél, ez a természet védekezése a nem optimális utódokkal szemben. Sok esetben van vaalmi hiba a magzat fejlödésében az elsö 6-8 hétben, ezért szakad meg a terhesség. Ez mindig is így volt, regebben is, csak akkor - miven nem volt teszt - a legtöbben arra gondoltak, hogy késett vagy egyszer kimaradt a menzeszük, ma meg sokan még a menzesz kimaradása elött tesztelnek, ezért tudatosodik bennük, hoyg terhesek voltak.

2020. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Jelen. Első baba 7-8 hetesen , màsodik 11 hetesen ment el. Harmadik vàrandòssàg problèmamentes volt. A màsodik es a harmadik közt pàr hèt telt csak el, a hànyingerből jöttem rà, hogy vàrandòs vagyok. Rèszvètem a babàid miatt.
2020. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :( pénteken megyek a műtétre már ma megcsinálták volna de fenn állt a lehetőség hogy várjak péntkeig hátha magától kiürül
2020. szept. 28. 14:32
 7/12 A kérdező kommentje:
És akkor egészségügyi kaparást csinálnak az egy kicsit talán nem olyan durva mintha most teljesen kikaparnák :/
2020. szept. 28. 14:34
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is két missed ab-om volt a 8.hèten. Harmadik terhessègemnèl a 12.heti genetikai ultrahangon derült ki,hogy beteg a baba és meg kell szakítani a terhességet. Én kértem külső segítséget ennyi tragédia után. Múlt hónapban kezdtünk újra próbálkozni. Muszáj előre nézni, különben megőrülnèk.
2020. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem a labor szerint minden rendben volt pedig csak nem indult be a szívműködés. Igen előre kell nézni csak a jóra gondolni és bizakodni
2020. szept. 28. 17:03
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
2-3 missed ab.után érdemes imunológust felkeresni. De három vetélés után biztosan.
2020. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!