Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után következő terhess...

Vetélés után következő terhességgel mikor mentél először dokihoz?

Figyelt kérdés
Júliusban 6hetesen spontán vetélésem volt. Most ismét babát várok tegnap derült ki. Kaptam progeszteront az előző alkalommal és mondta a doki mihelyt pozitív a terhességi teszt. Kezdjem majd szedni. De mikor kellene menni dokihoz?
2020. okt. 5. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van progeszteron otthon, akkor 6-7. betöltött hét előtt tök felesleges, úgy se lát semmit. És a progeszteronon kívül nem tud mást tenni, hogy megelőzze az ismételt vetélést...
2020. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2020. okt. 6. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy vagyok mint te. Júliusban 6hetesen vetéltem, akkor irtak fel gyógyszert hogy egy menzeszt várjak meg és kezdjem szedni. 5-6 hetes vagyok megint, gyógyszert elkezdtem menzesz 15. napján. Nekem azt mondták várjak 7-8 hetes korig mert akkor látnak már valamit. Mivel tenni nem tudnak az ellen hogy újra megtörténjen hiszen gyógyszert már kaptam, igy tényleg csak akkor megyek ha addig nincs gond és talán látnak valamit.
2020. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!