Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt valami amiből megérezted,...

Volt valami amiből megérezted, hogy baj van?

Figyelt kérdés
Vetélésnél a terhességi tünetek csak úgy abba maradnak? Volt bármi amiből azt érezted valami nem stimmel, vagy derült égből villámcsapás volt?
2020. okt. 5. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Eros gorcsok, verzes.
2020. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megérezni. A tüneteket a hcg hormon okozza, vetélés után is még hetekkel lehetnek tünetek, mert a hcgnek idő kell amíg kiürül. Egészséges terhességnél is megszűnhetnek egyik napról a másikra a tünetek.

Vetélésnek sokszor vannak egyértelmű jelei. Erős vérzés nagy görcsökkel pl.

2020. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam ugyan nem indult be a vetèlès, csak megallt a magzat a fejlodesben a 6. hèten, ami 10 hetes UH-on derült ki. Tehàt semmi nem utalt erre.
2020. okt. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barna pecsételés, görcsölgetés.
2020. okt. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam elmúltak a tünetek, de akkor még nem gondoltam semmi rosszra,mert a tünetek jönnek mennek. Mikor közeledett az uh már rossz érzésem volt, nem akartam menni,mondtam is a férjemnek,hogy nincs jó érzésem. Sajnos igazam volt, az orvos megállapította,hogy 9 hetesen leállt a fejlődésben. Ekkor voltam 10+3.
2020. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Leesett a reggeli hőm, és nem volt reggeli rosszullét.
2020. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bután hangzik mert számtalan példa van arra hogy halvány pozitív mellett is babázhat, de nekem most úgy tűnik két halvány teszt, két vetélés. Ahogy láttam már akkor éreztem hogy ez igy nem lesz jó. Másodiknál már szedtem gyógyszert hogy segitsen a megtartásában de mégse jött össze. Mindkét esetben vérezni kezdtem, akkor lett biztos.
2020. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!