Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki már megerezte hogy...

Volt aki már megerezte hogy terhes?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki menstruáció előtt már megerezte hogy terhes? Mi volt az ami miatt erre gondolt? Nekem pár napja van egy olyan fura érzésem, hogy van egy kis pocaklakom.

2020. febr. 3. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Menzesz előtt minden terhestünetnek vélt dolog premens tünet. Ha kimarad a menzesz, tesztelj!
2020. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 piroska és a farkas ***** válasza:
91%
Én a 3. babàt a nemvàrt előtt 2 nappal éreztem. Màrmint nem fizikailag, hanem egyszerűen TUDTAM. Meg sem lepődtem, mikor pozitív lett a teszt. :) Bezzeg a kisöccsénél màr a 7. hétben voltam, mire ràjöttem, h talàn nem a ciklusom zavarodott meg, hanem tesztet kéne csinàlni 😁
2020. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem várt előtt egy nappal éreztem meg, de nem ilyen "anyai megérzés" volt, hanem egy fura nyomásérzés az alhasamban, ami nem hasonlított arra, mint amikor megjön, de bélműködéssdel kapcsolatos dolgokra sem. Teszteltem, de teljesen biztos voltam benne, hogy pozitív lesz. Úgy is lett.
2020. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapot vártunk a tesóra. Még majd egy hét volt hátra a következő ciklusig, mikor egy este különös pozitív érzés fogott el. Arra gondoltam elég volt a pesszimizmusból, ezentúl csak optimistán nézek a dolgok elébe és úgy állok neki az utolsó napoknak, hogy most igenis sikerült. Pozitív lett a tesztem. Hogy ez megérzés volt e nem tudom, nem is fog kiderülni, de tény, hogy előtte sosem volt ilyen.
2020. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megéreztem és álmodtam is róla. Nem tudom leírni, pontosan mit éreztem, csak olyan furcsa volt.
2020. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindhàromszor megèreztem. Nem a tünetekből. Azok csak kèsőbb jöttek.De pontosan tudom mind a hàrom gyerkőcünknèl, hogy melyik alkalombòl fogantak. Semmi testi tünetem nem volt mèg, de egyszerűen ilyen tùl nyugodt lettem. Nem tudott semmi felidegesìteni, mindent pozitìvan làttam, egyik alkalommal sem volt meglepetès a pozitìv teszt, pedig a közèpső babànkra màsfèl èvet vàrtunk, a legkisebb pedig kèsőbbre volt "tervezve". Ezt nem lehet elmondani, sokan nem is hisznek ebben, pedig tènyleg lètezik ez a belső megèrzès dolog.
2020. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Mind2x.
2020. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkétszer tudtam. De ez nem olyan fajta érzés volt, hogy tuti terhes vagyok. Hanem valami furcsa belső érzés, ami egész más mint amire a legtöbben gondolnak. Az elsőnél nem is teszteltem csak nemvárt után egy héttel, mert tudtam. A másodiknál meg egyik este ültem a kanapén, a fiam már aludt, férjem még nem ért haza. És egyszer csak jött az érzés. Akkor csináltam egy tesztet ami pozitív lett.

A legtöbben ezt a megérzést mindenre rá tudják fogni, mert annyira akarnak babát. De ez egy egész más, nem e világi érzés.

2020. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoptattam még a babámat és egyik napról a másikra rettenetesen elkezdett fájni a szoptatás. Pedig két éven keresztül jók voltunk benne! A bimbóim kicsik és sötét színűek lettek. Egyből tudtam, hogy valami megváltozott. Ez még a vérzés kimaradás előtt történt.
2020. febr. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az első terhességemnél (ami sajnos korai vetéléssel végződött) nagyon meglepődtem. a másodiknál (a 20. hétben vagyok), lehet, hogy hihetetlenül fog hangzani, de már azelőtt tudtam, hogy az a ciklus sikeres lesz, hogy együtt lettünk volna. egyszerűen nem lehetett másképp. pedig nagyon sokat vártunk rá, az első terhességem 2, a második bő 3 év után sikerült.
2020. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!