Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyibe kerül magán nőgyógyás...

Mennyibe kerül magán nőgyógyásznál 1 alkalom?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 08:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pécsen 30 ezer körül van a legtöbb normális nőgyógyász. Nekem úgy alakult, hogy ebben a hónapban kétszer is kell mennem, ami 62000 ft összesen csak erre a hónapra.....a férjem fizeti, mert a 175 ezres fizetésemből nem tudnám megoldani....na de mindegy is ez van..csak kíváncsi lennék, hogy mások mégis hogy oldják meg, akinél a férj sem tudja kifizetni...Mi pl nem mehetünk csak úgy akármikor szabadságra, és hát be kell vallani a állami nőgyógyászat több szempontból is katasztrófa...az egyik, hogy az ember ki tudja mikorra kap időpontot, hiszen még a pécsi magánnődokikhoz is sokszor legalább 1-2 hetet kell várni, a másik meg az, hogy a legtöbb délelőtt rendel munkaidőben.....arról nem is beszélve, hogy a legtöbbnek nincs normális UH-ja.

Én anno szintén magán jártam egy olcsóbb nőgyógyászhoz, aki ő maga megmondta, miután 1 éve nem jött a baba, hogy azt ajánlja , hogy menjek a meddőségibe mert neki nincs olyan komoly UH készüléke amivel alaposan meg tudna nézni, no meg pl egy endometriózist nem is feltétlen vesz észre akárki...

Én esetemben természetesen már ott volt valószínű régóta a csokoládéciszta és mégsem vették észre a mezei nőgyógyászok.

2022. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. nov. 30. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!