Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vibrációs, enyhe rángatózó...

Vibrációs, enyhe rángatózó érzés a vaginában vetélés után?

Figyelt kérdés

Mitől érzek vibrációt (enyhe izomrángást?) a vaginámban?


Egy hete indult be a vetélésem. Jövő héten szerdán megyek kontrollra. Ma beszéltem délben a szülésznővel, akivel egyébként folyamatosan tartom a kapcsolatot. Délig szinte alig volt egy pici vérzésem, ahogy görcseim sem igazán, szóval leadtam a drótot, hogy köszönöm, minden rendben velem. Erre délután elkezdtem jobban vérezni és ki is jött a petezsák. Ez persze jó hír, de közben van ez a vibráló érzés a vaginámban és nem tudom, hogy miért? Magyarul semmit sem találtam erről az interneten, angolul volt egy pár cikk, és megemlítették benne, hogy szülés után előfordul az ilyesmi. Ma már nem tudtam megkérdezni a szülésznőt erről, de persze holnap reggel felhívom. Viszont addig is gondoltam hátha valakinél már előfordult ilyesmi és talán tud segíteni.



2020. okt. 8. 19:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!