Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Művi vétélés, abortusz,...

Művi vétélés, abortusz, missed ab után, kinek mikor sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szerettük volna a babát. Sose gondoltam, hogy ez velünk megtörténhet. A 12.heti vizsgálaton ért a sokk.. Magas tarkóredő, ödémás az egész teste a babának emiatt egyből genetikushoz küldtek minket, méhlepény biopsziát végeztek és 1 hét múlva megkaptuk a választ, hogy edward szindróma. És olyan súlyos, hogy nem marad életben születésig és záros határidőn belül el fog halni. 4 orvos tanácsára műtéttel fejezték be a terhességet. Okt. 14-én lesz 6 hete a műtét, még nem jött meg.

Írnátok nekem kérlek pozitív példákat, hogy műtét után vagy vetélés után mikor sikerült teherbeesnetek? Nagyon köszönöm!



2020. okt. 12. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 év kellett. Lelkileg nem vltam kész.
2020. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Sajnalom h ez tortent. Nekem tavaly novemberben volt vetelesem. Aztan iden aprilisban megint. Es holnap megyek a 12 heti genetikai uh ra. 🤞
2020. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Áprilisban 13 hetesen missed ab. Rá két hétre megjött. Utána már nem. Most vagyok 23 hetes.
2020. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Erőt egészséget kívánok nektek!

Lelkikeg nekem is nehéz, de úgy érzem készen állok egy új terhességre. Az előzőt sosem fogom elfelejteni, sosem fog nem fájni, de bízom a csodában.

2020. okt. 12. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnalom ami at kellet elned. En tobbszoros vetelo vagyok. 2018 januarjaban volt egy muvileg befejezett vetelesem(ez mar a 3ik terhessegem volt) majd 2018 juniusba 8 hetes terhesen elkezdtem verezni, oktoberben volt egy kemiaim es majd 2019 februarjaban ujra terhes lettem es most van egy gyonyoru lassan 1 eves fiam

Mindenkinek mas de ne add fel es kitartast kivanok neked

2020. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly karácsonykor vetéltem el 7 hetesen, műtéttel fejezték be. Szörnyű volt. Orvosom 3 hónap pihenést javasolt. Nálam derültek ki betegségek, ezek be lettek állítva gyógyszerrel. Azonnal sikerült másodjára teherbe esnem és most decemberre várjuk a babát.

Kívánom hogy hamar összejöjjön neked is!

2020. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek egészséget kívánok!


Közben 2 napja meg is jött. Tegnap voltunk genetikusnál, megkaptuk a leletünket, ő azt mondta most már lassan lehet is próbálkozni. :)

2020. okt. 15. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanígy jártunk mi is nyáron, ugyanez volt a diagnózis. A megszakítás után 6 hétre jött meg, rögtön a következő ciklusban teherbe estem, úgy éreztem csak egy következő baba segíthet lelkileg. Sajnos az a terhesség sem sikerült (csak petezsákot láttak), de maga a műtét a teherbeesésre kedvező hatással van állítólag, mert frissül a méhfal. A rossz kimeneteltől függetlenül én is ezt tapasztaltam.
2020. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!