Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Első korai vetélés után,aki...

Első korai vetélés után,aki nem várt 3 hónapot a babaprojekttel, neki megmaradt a következő terhesség?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg. Már 30 hetes vagyok és márciusban történt nekem.
2020. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Attól, hogy másnak megmaradt, neked nem biztos, hogy megmarad.

Minden szervezet, vetelés ok, más és más.

Minek kockáztatnád a leendő gyermeked, vagy a saját magad egészségét?

Miért nem lehet kivárni az előírt időt?

2020. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy 1 menstruációt elég várni. Minden doki mást mond azt vettem észre. Áprilisban volt a műtétem, májusban megjött, és júliusban már mentünk újra lombikra. Sikerült újra a lombik, de újra vetélés lett. Most vizsgálatokat csináltatunk, addig nem akarok újabb lombikot.

Minden vetélésnék más lehet az oka. Nálad lehet nem lesz probléma, de ha mégis akkor érdemes vizsgálatokat csinálni. Ha valami oka van a vetélésnek, akkor azt kezelni kell (ha lehet kezelni).

2020. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam 2-szer is így jöttek össze a babák. 1 hónapot hagytunk ki mindkét vetélés után (8 és 6 hetes vetélés), utána egyből összejött a terhesség és meg is maradtak a babák. Az orvos szerint a méh hamar regenerálódik, de a hormon löket az előző vetélés után még segít is. Kaptam progeszteron pótlást is, biztos ami biztos.
2020. okt. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
En kivartam a 3 honapot megse maradt meg a 2. baba sem :(
2020. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!