Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab miatti műszeres...

Missed ab miatti műszeres befejezés utáni első összebújásnál ez normális?

Figyelt kérdés
2 hét után voltam orvoanál ő azt mondta, hogy semmi akadálya a házaséletnek. A kórházban kaptam egy írásos tájékoztatást amiben 3 hét volt írva, így tehát 3 hetet vártunk. Kevés pecsetelő vérzésem volt együttlét után. Ami reggelre elmúlt. Együttlét után tapasztaltam csak. Fájdalom nincs. Szerintetek ez normális?

2020. nov. 21. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom azt mondta, hogy 6 hetet várjunk vagy egy mensit.

Mi kivártuk és úgy is volt kevés vérzés együttlét után. Megijedtünk,hogy akkor valószínűleg valami még nem jött helyre, így vártunk még egy hetet kb és utána már nem volt gond.

2020. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azta. Kicsit off.

Nekem 3hete volt műtétem, nekem a doki 2vérzés mentes nap után engedélyezte a szexet. Így mi 1 héttel a műtét után együtt voltunk már. (Én is barnáztam egy minimálisat utána)

Kontrollra meg vissza sem hívtak

2020. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ahány orvos annyi féle információ. Van aki azt mondja, hogy az újbóli próbálkozással sem kell várni, van aki 1 menszit van aki kettőt vagy hármat javasol. Szóval nem lehet okos az ember. A legújabb az, hogy nem kell várni. Utolsó, neked együttlét után nem volt vérzés? Ezek a mai műtétek sokkal kevésbé drasztikusan mint ezelőtt 10 évvel. Rengeteg tanulmány igazolja, hogy semmi nem indokolja a hosszas várakozást az újbóli próbálkozásra.
2020. nov. 22. 06:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A babára nekem 2 mensit mondott, utána lehetett próbálkozni.

Én nem értek ugyan hozzá,de ha együttlét után van egy kis vérzés, akkor azt gondolom ott még van egy kis seb,ami még nem gyógyult be.

Persze ez csak az én személyes véleményem, lehet nem így van.

2020. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vézés nem, csak barnázás. Az is kb egy tisztasági betétnyi. Rá 2napra ismét együttvoltunk, akkor már semmi.


És igen, mi újból bele is vágtunk. Nekünk a doki azt mondta most ez a "protokoll", illetve elvileg most nagyobb esélyünk is van a baát összehozni.

Meg azt mondta a doki, az sem mindegy, mennyire volt előrehaladott a terhesség. Nekem 5hetesen állt meg, 2mm volt a bébim. 8.héten vették el. Erre azt mondta nekem a doki, hogy mivel nagyon az elején voltam, inkább hasonlít a folyamat egy mensihez, mint egy szüléshez.

2020. nov. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos csak petezsák volt. Emiatt a HCG is nagyon alacsony volt. A petezsák mérete 8x10 mm volt 8 hetesen. Nekem is azt mondta, hogy lehet próbálkozni. Testi akadálya nincs. Éltem pár évet Angliában. Ott az a bevált, hogy ha nem jön össze a baba csinálnak egy küretet első körben,hogy segítsék a fogantatást. Érdekes... Ahány orvos annyi protokoll... Nehéz a legjobb döntést meghozni.
2020. nov. 22. 10:01
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös,neked kb. mikor lehetett az ovud? Mikor fogsz tesztelni?
2020. nov. 24. 06:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Foggalmam sincs, mikor lehetett.

Nem vagyok az a hőmérőzős,tesztelgetős fajta, mint itt rengetegen. Meg különösen tüneteim sincsenek ilyenkor. Így passz.


A műtét után a doki azt mondta, hogy 4-6 hét mulva jönne meg az első mensi. Csütörtökön lesz majd 4 hete, hogy műtöttek. Szóval én legközelebb 2hét mulva hétvége fele tervezek tesztelni, ha addig nem jön meg. Elöbb felesleges, mint ahogy itt is sok kérdésben látni, hogy sokan nem bírják kivárni 🤦‍♀️

Szóval ha addig nem, akkor 2 és fél hét mulva kiderül.

Férjemmel 2-3naponta együtt vagyunk, és nem a baba miatt, hanem mert szeretjük egymást. Szóval full lazára veszem, nem görcsölök rá.

2020. nov. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is így vagyok, bár mi ritkábban vagyunk együtt. Kicsit beparáztam azért a sok negatív sztorit olvasva.
2020. nov. 24. 08:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem olvasgatok. Pont ezért 😅

8#

2020. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!