Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed utáni első mensi fura...

Missed utáni első mensi fura volt?

Figyelt kérdés

Csütörtökön volt 4 hete, hogy műtöttek. Doki engedélyével a vérzés után ujra belefogtunk a baba projektbe.

A műtét után azt mondta a doki, ha megjön, akkor 4-6 hét közt jön majd meg.

4hét 1napra meg is jött tegnap.

Eddig mindig nagyon görcsöltem, bő vérzésem volt. Ám most semmi görcs, és annyira kevés vér, hogy nagyon furcsállom. Kb 1 tisztasági betét elég lenne 1 napra (nyilván cserélem, nem ugyan az van benn).

Élénk piros, szóval vér, nem csak barnázás.

Nem hinném, hogy terhes lennék, hisz megjött, bár tesztet nem csináltam. Csak ez a fura, hogy ennyire minimális. Tegnap reggel óta amennyit véreztem, máskor ez kb 2 óra.

Szerintetek?


2020. nov. 28. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak meg nem regeneralodott teljesen a mehnyalkahartya, es ebben a honapban vekonyabb lett, ezert kevesebb a vér.
2020. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is még alig épült fel. A műtét után mennyi vérzés volt?

A teszt lehet h még az előző hcg-t mutatná.

2020. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát 6napig véreztem, nagyon erősen ebből 3napig. Az durva volt a havijaimhoz képest.

2020. nov. 28. 17:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Mára megjött elég intenzíven.
2020. nov. 29. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!