Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni első peteérés...

Missed ab utáni első peteérés után még napokig érzékeny petefészek?

Figyelt kérdés
Tegnap volt 3 hete a műtétem, szabályosan 14-15 napra éreztem a peteérést a bal petefészkemben, csak kicsit volt fájdalmasabb, mint lenni szokott. Azóta viszont érzékenyebb a bal petefészkem, néha tompán fájdogál azon az oldalon. Nem erős a fájdalom, kóros folyás nincs (átlátszó vagy halvány sárgás, szagtalan), hőemelkedésem, lázam nincs. Lehetséges, hogy csak azért ilyen, mert kimaradt 1-2 ciklus? Kontrollra az első menstruáció után kell mennem, de voltam kb. másfél hete is orvosnál, mert nagyobb szövetdarab jött ki, csinált hüvelyi uh-t, és azt mondta, hogy teljesen kitisztult a méhem. Antibiotikumot a műtét utántól kaptam, 1 heti kúra volt.

2019. jún. 26. 07:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem pár évvel ezelőtt volt egy vetélesem. Otthon kezdődött, a kórházban "csak" befejezték. A lelki fájdalmon kívül nekem semmi nem volt utána. Én azért hívtam fel az orvost, mert vérzés is csak pár napig. Azt mondta, ez így normális.
2019. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!