Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Két vetélés, üres petezsák,...

Két vetélés, üres petezsák, lehet még gyerekem? Okozhat a Covid vetélés? Kivizsgálás szükséges?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 6 hónapban kétszer veteltem el. Az első műszeres befejezés lett(10.hét) a másodikat elment spontán(7.hét).

Az első vetélés után egy rendes menstruációt vártunk. Az orvos azt mondta lehet próbálkozni, elhittük. A második most volt a héten. Kerek 7 hetesen. Előtte nap még látta az orvos a petezsákot. Igaza üres volt sajnos. Hozzá tartozik a dologhoz, hogy december végén - január elején Covidosak voltunk. Merjünk mégegyszer neki fogni? Lehet, hogy nem vártunk eleget azért ment el? Vagy esetleg a Covid miatt?

Nagyon vágyok a babára. :(



2021. jan. 22. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A covid okozhat vetélést állítólag.

De lehet pl.progeszteron hiányod van és azért vetéltél el. Amint ismét összejön, szerintem menj dokihoz.

2021. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Ne hibáztasd magad, ha a covidtól volt, arról se te tehetsz.

Ezer dolog lehet a háttérben, szerintem alapkivizsgálást érdemes csinálni. De simán lehet hogy csak kétszer egymás után pechetek volt, és a harmadik gond nélkül megmarad, ilyen is van.

Nagyon-nagyon valószínű, hogy lehet gyereked! Még ha ki is derül hogy nem véletlen voltak a vetélések, egy csomó bajt, pl prog.hiány vagy véralvadás-problémák vagy ir, egyáltalán nem nehéz kezelni, és lesz egészséges kisbabád.

2021. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem műszeres befejezés után azt mondták minimum 3 hónapot várjunk.

És csak utána próbálkozzunk.

Sajnálom!. Kitartást és sok sikert 💗

2021. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!