Nemsok ez a táppénz?

Figyelt kérdés
Egy hete volt missed ab-om! Meg testileg se vagyok toppon, de lelkileg hát azt hadjuk is ez a negyedik vesztésem és még nincs gyermekünk! Ma voltam a dokinál úgy gondoltam, hogy még jövő héten biztos szeretnék othon maradni, de a doktornő megakarja várni, hogy 9én megyek kontrollra és 11-re hívott vissza!és most meg ezen is aggódom, mert ithon gondoltam bele, hogy mit fognak szólni a munkába😔
2021. jan. 29. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Amikor én elvesztettem a gyerekem szülés után a munkáltatóm 3.5 hónapra "elengedett" otthonmaradásra teljes fizetéssel. Ha kell a lelkednek és a testednek akkor maradj...de azt sem szabad túlzásba vinni. Egy idő után már jól esik a társaság.
2021. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!