Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem a 10. hétre. Aki...

Elvetéltem a 10. hétre. Aki hasonlóan járt, meddig maradt otthon (tappenz)?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 04:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Két hétig. Igazából fizikaikag pár nap után teljesen jól voltam, csak össze kellett szedni magam.
2021. jan. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En 1 hetet, de csak azért mert mar jottek az ünnepek es mar amugy sem mentem volna, mert szunet volt. De egyebkent maradtam volna még en is legalább 1 hetet. Fizikailag oke voltam, de lelkileg nem. 8 honapja probalkoztunk es o mar a masodik baba volt, akit elveszettem:(

Szerintem ez valtozo, ki hogy eli meg. Remelem te jól vagy(vagy jobban) es kivanom, hogy legyel eros es ne add fel!

2021. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én csak 4 napot vagyok itthon, mert jobban vagyok fizikailag, a munka meg segít elterelni a figyelmem
2021. jan. 26. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!