Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Enből mar csak vetélés lehet?

Enből mar csak vetélés lehet?

Figyelt kérdés

Dec 9 en volt utoljára meg a menzim. Január 19. Én voltam uh on ott 5mm eres petezsakot látott a doki.

Ma voltam újra nála 8mm eres petezsák benne semmi.

Azt mondta hogy mar látni kellene az embriot. 10 nap múlva menjek vissza. Ha megjön a menzeszem ha nem. 😔 Van még esély vagy már nincsen? 😪


2021. jan. 29. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem már látnia kéne többet. 17 volt meg utoljára 25.én a doki 8mm petezsákot látott szikhólyaggal.

Ovud mikor volt, vagy milyen hosszú a ciklusod.

2021. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mar nem reménykednék :(

7 hetes lennél, ahogy számolom. Akkor már babát kellene majdnemcsak látnia.

Meg több mint 1 hét alatt csak 3mm-t nőtt a petezsák, az nagyon kevés. Ilyen korán még duplázodnia kell minimum.


Nekem szeptemberben volt egy terhességem, nekem a 6.héten 10mm-es petezsákom volt, rá 1 hétre 20mm. És akkor is üres volt. Oktoberben műtöttek.


De a remény hal meg utoljára...

2021. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
25-26 napa ciklusom
2021. jan. 29. 14:42
 4/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok így tényleg nincs sok remény gondoltam hátha hosszú a ciklus, akkor lehet későbbi a baba. Így hogy nem is nagyon nőtt.
2021. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. Es hogy működik ez a műtét? Nagyon félek tőle!😪😔
2021. jan. 29. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:
A műtét nem tart sokáig. A magyarországi menetet nem ismerem pontosan, de ahogy olvasgattam, lamináriát tesznek fel előtte, amivel kitágulsz. A műtét altatásban történik.
2021. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell félni. Nekem olyan volt, hogy reggel be kellett mennem, csináltak egy ultrahangot. Majd felvittek a nőgyogyaszatra, ott kaptam egy ágyat és egy ruhát. Kb délbe jöttek értem, elsétáltam a műtőbe, felfeküdtem az asztalra. Kaptam egy inekciót, se kép se hang utána.

Mikor felkeltem (kb fél óra után) átvittek vissza a szobába. Aludnom kellett 2 órát, hogy az altató kimenjen. Ennem-innom kellett, és utana mehettem haza.


Ha még nem szültél, annyival másabb a helyzet, hogy akkor elötte este kell befeküdni, hogy egy laminária nevű valamit felhelyezzenek, azzal tágitsák a méhszájadat. Erről nem tudok nyilatkozni milyen, nekem nem volt.

2021. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt már terhesegem de császároztak. Semmi tágulási semmi fajasom nem volt. Nstről vittek fel. Sürgősségi császar lett.
2021. jan. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!