Milyen a vetélés?

Figyelt kérdés
Az utolsó menzeszem első napja december 26. volt, az utolsó napja pedig 30-a. És ma január 9-én elkezdtem barnázni, és most elkezdett élébk piros lenni, de csak pöttyöz, és görcsölget az alhasam és a derekam jobb oldala. Próbálkozunk egy ideje babával, de közben még szoptatom a 2 évesemet. Lehetséges, hogy elkezdődött egy vetélés? Még sosem volt ilyen, hogy ennyivel korábban jött volna meg újra. Elvileg 20-án kellett volna. 34 éves vagyok, vetélésem, egyéb nőgyógyászati problémáim nem voltak. Utoljára november végén voltam orvosnál. Nagyon félek, nem tudom mit is csináljak. Teszteljek, talán kimutat valamit?

2021. jan. 9. 11:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, hogy *az előbb piros lenni a vér, de ahogy nézem, még barnás inkább
2021. jan. 9. 11:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább peteérés lehet. Ha van ovu teszted akkor tesztelj inkább.
2021. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos. És az a baj, hogy venni se tudok most, mert a város 45 km-re van, ahol kapnék.

Ovuláció okozhat ilyesmi vérzést? Még nem volt nálam erre példa. Csak az, hogy kb 20 éves lehettem, amikor 2x elájultam amiatt, mert annyira erős volt az.

2021. jan. 9. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha dec 26án volt meg utoljára a menzeszed, hogy vetélnél már el? Még most jön a peteérés...

Szoptatás simán bezavarhatja a ciklusod. Szoptatás alatt volt, hogy nekem is 2hétre jött meg. Ez kizárnám, hogy az lenne.

2021. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt valószínűleg ovulációs vérzésem, akkor egy élénk piros csík volt a WC papíron. Se előtte se utána nem volt soha többé(most 28 vagyok és ez is több éve volt)
2021. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon nem jön ki a matek, hogyan vetélhetnél el, mikor két hete még menzeszed volt. Ha nem eü-i probléma, akkor szerintem is csak az ovu lehet, bár nekem pl. sosem volt olyankor pecsételésem
2021. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam ezt, mivel amikor terhes voltam és kb 4-5 hetes lehettem, akkor még volt menzeszem (persze nem tartott 3 napnál tovább). Ami utoljára volt vérzésem nem volt olyan erős, mint általában. Ezért is ijedtem meg most, hogy miért jött meg korábban, amikor nem szokott.
2021. jan. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!