Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek spontán vetélés volt...

Akinek spontán vetélés volt hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

19. Voltam dokinál 5mm üres petezsák. 29. Re hívott vissza 8mm üres petezsák. Azt mondta az orvos hogy sajnos nincs baba várjunk még február 9. Ig hátra beidul magától.

Tegnap éppen volt valami barna a WC nem pisilés utan. Ma a betéten egy csík nem sok papíron is volt.szerintetek ez már az lehet? Nagyon nem szeretnék műtétet. 😔😔



2021. febr. 7. 13:23
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Szia! Tényleg érdekes, hogy több időbe telik kiürülnie, de persze mindenkinek más a szervezete. A cseppektől el kell indulnia. Nehéz ilyen estben türelmesnek lenni, de idővel rendben leszel, pihenj sokat!
2021. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma elégé megjött a dolog... de szó szerint majdnem megőrültem úgy görcsöltem. Remélem már nem lesz ilyen több. Vettem be fajdalom csillapítót meg bérletem egy kád meleg vízbe most már jobb de akkor szó szerint wc se tudtam felállni feküdni meg aztán pláne nem.
2021. febr. 17. 17:46
 13/27 A kérdező kommentje:
Béreltem=beleültem
2021. febr. 17. 20:24
 14/27 anonim válasza:
A görcs és az erős vérzés azt jelenti, hogy beindult a folyamat. Én is nagyon görcsöltem és véreztem. Következőleg, mikor dokihoz mész már ki leszel tisztulva. Jobb, ha nem kell műteni, mivel akkor nem kell hónapokat várni a következő próbálkozással. Nekem azt mondta a héten a dokim, hogy nem kell várnom, mivel nem kellett műteni, nyugodtan kezdjünk el próbálkozni bármikor. Engem most ez éltet, hogy mégis van remény....
2021. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Már biztos túl vagy rajta.

Nekem 5-6 hetesen állt meg a fejlődésben a terhesség és 9 hetes lettem volna már mikor elvetéltem spontán.

Pàr óra alatt lezajlott az egész,de vegig a kádban ültem :(

2021. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Kerdezo mi tortent? En 2 napja eltem at.. Hat eletem legborzasztobb 8 oraja volt de itt vagyok! Hetfon megyek uhra hogy minden kijott e!

Irj majd kivancsi vagyok hogy alakult

2021. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Nekem ki urult minden szépen,nem kellett műtét. Sajnálom hogy így alakult de a következő sikerül majd.

Most sajnos covid miadt kimaradt 1 hónap mert szépen elkopott minket😒,de nem adjuk fel.


Neked is kitartást. Lelkileg nagyon nehéz,de nem szabad feladni.

2021. ápr. 10. 04:48
 18/27 anonim ***** válasza:

Verzesed volt meg utana?

Nekem sem kell műtét, kaotam cseppeket hogy szepen kijojjon ami es befejezze a verzest..en neha gorcsolgetek is meg ahogyan urul gondolom..

Kozepes verzest irtak a papiromra..

2021. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Én előtte 1 hétig barnáztam. Aztán elkezdtem vérezni utanna gorcsolni de nagyon mikor ki jott egy hatalmas cucc belőlem. Aztan meg 3-4 nap vérzés volt és ennyi. 29. Napra meg jött. 2.meg 23.ra szóval felborult picit a menzeszem.
2021. ápr. 15. 04:11
 20/27 anonim ***** válasza:
Ahaam.. Hat nekem 1 hete volt a vetelesem azota mar csak pecsetelgetek de iszom a cseppeket,aztan lassan alabbhagy nekem is gondolom. Tehat nem durva a mennyiseg:)
2021. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!