Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek spontán vetélés volt...

Akinek spontán vetélés volt hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

19. Voltam dokinál 5mm üres petezsák. 29. Re hívott vissza 8mm üres petezsák. Azt mondta az orvos hogy sajnos nincs baba várjunk még február 9. Ig hátra beidul magától.

Tegnap éppen volt valami barna a WC nem pisilés utan. Ma a betéten egy csík nem sok papíron is volt.szerintetek ez már az lehet? Nagyon nem szeretnék műtétet. 😔😔



2021. febr. 7. 13:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Akit érdekel mi volt ezután leíró!


Ugye februárban spontán elvetéltem. 5 hetesen ures petezsák! Aztán meg kellett várni 1 menstuációt azt javasolta a doki.Mindrn szép és jó 29.nap meg is jött. De azután elkaptuk ezt a fránya koronavírus Még 1 hónap várakozás 23.napra jött meg! Ma 3 nap késés utan tesztel és pozitív lett! Persze bennem van a félelem. Hogy most mi lesz hogy lesz de egy kicsit meg is nyugodott a lelkem. Egészen más mint az a terheség volt.

2021. máj. 8. 13:13
 22/27 anonim ***** válasza:
Gratulalok,ugyan meg halkan:)
2021. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező! :) hogy vagytok azóta? :)
2021. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Szia! Eddig jól ugy néz ki. De volt megint para rendesen.... 12. Uh on minden oké csak a kombinált vereredmeny lett rossz.igy 1:125 lett a dwon kor érték.

Ma jött meg az eredmény hogy az is kizárva szóval nagyon boldog vagyok!

100% fiú

15+0 naposak vagyunk jelenleg.😀

2021. júl. 21. 15:54
 25/27 anonim ***** válasza:
Dejooo, gratulálok! Sajnálom, hogy nem volt felhőtlen, de akkor innen csak előre! 😊 Boldog babavárást! 🤗
2021. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Szívből gratulálok. :) 7-es vagyok. Akkor úgy néz ki, hogy szinte egy idősek vagyunk, mert én 15+2 napos vagyok. Nekem is két hónappal a vetélésem után sikerült. Én még nem tudom ugyan a baba nemét, de remélem hamarosan megmutatja magát. Nekem is minden oké UH-n, a Down-kór értékem viszont 1:269 lett, azt mondták, hogy a korom miatt lett rosszabb az eredmény, ezért nem mentem további vizsgálatra. Jó egészséget és boldog babavárást kívánok!
2021. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
23/25 vagyok. Gratulálok 7-es!:) Olyan jó ezeket a sikerélményeket olvasni! 😊 Nálunk 3 és fél hete ment el a babó...várom,hogy megjöjjön és próbálkozhassunk 🥺
2021. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!