Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mennyi idő után...

Vetélés után mennyi idő után sikerülhet újra teherbe esni?

Figyelt kérdés
A hetekben spontán vetélésem volt az első babámmal, szerencsére nem kellett műteni. Tudom, mindenkinek más a szervezete, de érdekelnének a tapasztalatok, hogy kinek mennyi idő után sikerült újra teherbe esni?

2021. febr. 17. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

A barátnőm rögtön utána terhes lett, mi vártunk pár hónapot, és onnan számolva fél év után. Anyámnak évek kellettek.

Szóval igen, ez nagyon egyéni.

2021. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megvártuk az első menstruációt, és rögtön az első hónapban. Most a 37. hétben vagyok, eddig minden rendben van szerencsére.
2021. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt tanácsolom neked, hogy vizsgáltasd ki magad előtte (pajzsmirigy, női hormonok, cukor-inzulin). Ezek leginkább vérvételek. Tudom, hogy sok orvos szerint "egy még nem a világ", de a második-többedik..? Ne add meg az esélyét.
2021. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második hónapban sikerült. Nagyon korai vetélés volt, így nem vártunk, de az első hónap így is ovuláció nélküli volt.
2021. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1 ciklus utàn, missed ab volt a 6. hèten
2021. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Missed abom volt augusztusban. A 9. héten. Novemberben pozitívat teszteltem. Most a 17. hetet tapossuk a lanykammal. Egyébként pajzsmirigyes is vagyok. A mai napig szedem a progeszteront
2021. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 8.héten lett missed abom....megvartuk, hogy természetesen menjen el...nem akartam művi befejezést több okból is kifolyólag. A lényeg, hogy miután kitisztultam egy menstruaciom volt(az sem normális...2 hetet tartott és nagyon darabos volt. ) a következő menstruaciot vártam, hogy hátha az már normális lesz de nem jött meg...teherbe estem úgy hogy nem is terveztük még csak nyilván nem annyira figyeltünk a védekezésre. Most vagyok a 14.hetben és minden rendben van, ügyesen fejlődik. Én kicsit megijedtem, hogy vajon nem lesz valami baj amiért nem vártuk ki a min. 3 hónapot de utána olvastam és új kutatások azt bizonyítják, hogy nagyobb esély van a veteles utáni hónapokban újra teherbe esni mint ha kivárnánk 3-6 hónapot. Elvileg a test tele van még ilyenkor terhességi hormonokkal és könnyebben megfogan. Nem tudom, hogy nekünk ezért sikerült e ilyen hamar vagy nem de sikerült :)
2021. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látom, hogy jóra tud fordulni a helyzet egy ilyen trauma után is. Én is ebben bízom. A héten voltam dokinál és azt mondta, mivel nem kellett műteni, ezért nem kell várnom, nyugodtan kezdjünk el próbálkozni bármikor. Engem ez éltet most, hogy talán van remény.... Gratulálok nektek, hogy sikerült és jó egészséget kívánok mindenkinek!
2021. febr. 19. 10:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! 6# vagyok. Nyugodtan, sőt szerintem minél hamarabb. Csak a saját peldammal tudok élni. Ne huzzon be gyász. Nem tesz jót. Azt mondják, a vetélés utáni terhesség mindig erosebb egy kicsit.

Sok-sok sikert kívánok!

Es kérlek írj majd hogy mi lett veled!

2021. febr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon sokmindentől függ
2021. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!