Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után vagyok,...

Spontán vetélés után vagyok, szedem a MartoflerFol-t a doki javaslatára. Mikor hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több mint egy hete sajnos elveteltem, viszont sok vert veszítettem és ezért egészségügyi tisztítást végeztek. Szerencsére semmi kaparas nem történt, a verzesem kb 2napig tartott, de hat akkor se volt sok. Az orvos azt mondta minden oke és mivel semmi baj nem történt vérzés után lehet “próbálkozni”, de csak ha lelkileg is rendben vagyok. Én jól érzem magam nincs semmi problémám, nyilvan faj a kicsi elvesztese(8hetesen sajnos nem fejlődött tovább de 11hetesen ment el) szoval mondtam is hogy fogunk mert nagyon szeretnénk kistestvert! A verkepzot elkezdtem szedni azóta, folsav is van benne ami úgy tudom sokat segit a teherbeesesbe(bár nekem az első gyerkőc is sikerült elsőre és ez a kicsi is aki elment, és azt mondtak most jobban meg is fog tapadni) szoval úgy állok hozza, hogy sikerülni fog!:) az agyam teljesen pozitív gondolkodasuva vált, hiszen minden fejben dől el. Két napja bal petefeszkemnel kicsi Szúrós fájdalmat érzek, mintha ovulacio lenne.. szerintetek az lehet? Probalkozzunk? És ha sikerul teherbe esnem a vérképző meddig szedjem? Mert olyat mondott a védőnő, hogy le kell vele majd allni ha teherbe esek újra.

Rengeteg olyat hallottam amúgy, hogy volt vetélés és rá pár hétre teherbe is estek, és minden rendben ment. Bizok benne én is, hogy így alakul. Köszönök minden választ és bocsánat hogy kicsit hosszú volt és szétszórt. Sajnos sose voltam fogalmazasban jó, bocsi!😂 egyébként 22 éves vagyok, és van egy 13 hós kislányom. Érettségi után már egyből munkába álltam, szoval nem a semmire szültem, és nem a semmire szeretnénk kistesot. Saját házunk van ami hitel, tehermentes. És nem titkolom, igénybe vettük a csokot(így tudtuk megvenni álmaink kertes hazat)

A ferjem is nagyon vágyik a kistestverre, és támogat mindenben! Egészségesen etkezunk, én nagyon raalltam a teljes kiőrlésű pekarukra(én sutom itthon) és a ferjem magneziumot szed. Ennyi infót meg leírtam így :)


2021. márc. 5. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak vas, nem vérképző. Vashiány rá írják fel. Amikor nem voltam terhes 3 hónapig szedtem, utána szünet. Most terhes vagyok, vashiányos. Végig szednem kell, szoptatás alatt is.

Szerintem próbálkozzatok nyugodtan ha kész vagy rá. Ilyenkor a hormonok miatt hamarabb összejön. Drukkolok! 12hkm

2021. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat igazad van!

Sajnos vas hiányos vagyok :(

Köszönöm szépen a valaszod! Fogunk!:)

2021. márc. 5. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült a baba? :)
2021. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!